جدیدترین قیمت خرما ربی دلگان به صورت عمده

قیمت خرما ربی دلگان با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی در بازار تعیین می گردد. این رقم از پرفروش ترین خرماهای استان سیستان و بلوچستان در ایران به شمار می آید. رقم خرمای ربی دلگان با توجه به زمان برداشت، در طبقه ارقام خشک و نیمه خشک قرار می گیرد. همچنین با توجه به کیفیت نخلستان های مختلف در این منطقه، شاهد فروش خرما ربی با قیمت های مختلف هستیم.
مهمترین فاکتورهای قیمت گذاری و کمترین نرخ را چگونه می توان به دست آورد؟

خرمای ربی دلگان

آشنایی با انواع خرمای دلگان

استان سیستان و بلوچستان در شرق و جنوب شرقی کشور با وجود نخلستان های فراوان یکی از بزرگترین و مهمترین مراکز تولید خرمای ایران معرفی می گردد. شهرستان دلگان در جنوب غربی این استان، یکی دیگر از مناطق تولید خرما در سیستان و بلوچستان به شمار می آید.
طبق آمار جهاد کشاورزی، این منطقه دارای بیش از ۹ هزار هکتار سطح زیر کشت نخیلات می باشد که از این میزان، نزدیک به ۶ هزار هکتار آن را نخلستان های بارور تشکیل می دهد.
هر ساله بیش از ۴۰ هزار تن انواع خرما از جمله خرما ربی، خرما مضافتی، خرما زاهدی، خرما دسکی، خرما هلیله ای، خرما سنگ شکن، خرما پیارم و … از این منطقه برداشت و به بازار عرضه می گردد.
از این میان، خرمای ربی و خرمای مضافتی از عمده ترین ارقام تولید شده و تجاری در دلگان به شمار می آیند که بیشترین سطح زیر کشت را به خود اختصاص می دهند.
همانطور که می دانید یکی از مهمترین فاکتورهای فروش انواع محصولات از جمله خرما، داشتن بسته بندی مناسب می باشد. اما عدم وجود شرکت ها و مجموعه های مناسب تولید و بسته بندی خرما در دلگان، موجب شده تا رقم تولیدی این منطقه با وجود کیفیت بسیار خوبی که دارد، اغلب به سایر مناطق و شهرها منتقل شود. سپس در آن جا بسته بندی و با نام آن منطقه به بازار داخل و حتی خارج از کشور عرضه گردد.

لیست قیمت خرما ربی

قیمت خرما ربی دلگان با انواع بسته بندی

در زمان های قدیم، هزینه های تولید بسیار کم و ناچیر بود. اما با توجه به وضعیت تورم افسار گسیخته در ایران، متاسفانه هزینه های تولید به شدت افزایش یافته است. در این جا منظور از هزینه های کارگر ماهر، مواد اولیه و هزینه ی سربار می باشد.
اگر بخواهیم این موضوع را تشریح کنیم، مثلا این که چقدر وقت و زمان برای آن که خرمای ربی درجه یک و یا دو تفکیک و یا تولید گردد، می بایست در نظر گرفته شود.

همچنین می توان به نوع خرمای ربی اشاره کرد. مثلا خرما ربی دلگان با توجه به سایز کشیده و رنگ مشکی تر آن، در بازار با قیمت متفاوتی عرضه می گردد. حال اگر این رقم در بسته بندی های کوچک و یا بزرگ و یا حتی این که ریخته و یا چیده شود، قطعا بهای متفاوتی خواهد داشت.
پس در زمان خرید خرما ربی دلگان حتما این موارد را در نظر بگیرید تا دچار اشتباه نشوید. و در نهایت با هزینه های ثابت سالن ها و مجموعه ها، قیمت نهایی این رقم تعیین می گردد.
حال هر چه رقم تولید شده از بسته بندی محکم و زیباتر و کیفیت بهتر محصول برخوردار باشد، کالایی جذاب تر و قیمتی بهتر در نظر گرفته می شود. خرمای ربی دلگان و همچنین منطقه دامن از بهترین و پرفروش ترین خرماهای ایرانشهر در سیستان و بلوچستان به شمار می آیند.
هر ساله شاهد حجم زیادی از صادرات خرمای ربی از ایران به کشورهای مختلف از جمله ترکیه نیز هستیم. حال اگر به دنبال تهیه این محصول با قیمت جذاب و بدون واسطه هستید، از راه های ارتباطی زیر کالای خود را ثبت سفارش نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما