مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع خرمای کلوته بسته بندی شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر بسته بندی در میزان فروش خرماانواع بسته بندی خرمای کلوته
خرمای کلوته بسته بندی

هم اکنون می توانید خرما کلوته را با انواع بسته بندی ثبت سفارش نمایید. این تنوع برای بازار داخل و همچنین صادرات فراهم می باشد. پر فروش ترین نوع خرمای کلوته بسته بندی شده ۵ کیلوگرمی و بسته های کوچک ۴۰۰ الی ۵۰۰ گرمی می باشد. به راستی نوع بسته بندی در میزان فروش تاثیرگذار است؟

بسته بندی خرمای کلوته

تاثیر بسته بندی در میزان فروش خرما

امروزه شیوه های بسته بندی محصولات از جمله خرما، از جمله مهمترین ابزار برای ارتباط بین تولیدکننده و مصرف کننده به شمار می آید.
یکی از دلایل تاثیر نوع بسته بندی بر فروش و افزایش آن می توان به این مورد اشاره کرد که امروزه مشتریان و خریداران به دلیل تنوع در محصولات و داشتن انتخاب بیشتر، اغلب به نوع بسته بندی محصول توجه می کنند تا به توضیحات و مواد تشکیل دهنده ی آن.
به طور کلی نقش بسته بندی خرما در تمامی کشورها ایفا کننده دو نقش مهم می باشد: ۱: نگهداری از محصول ۲: عرضه محصول و معرفی آن در بازار رقابتی.
در رابطه با انواع خرما نیز می توان گفت نوع بسته بندی این محصول از جمله موارد مهم در انتخاب آن از سوی خریداران و متقاضیان می باشد.
به عبارت دیگر، یک بسته بندی خلاقانه و ایده آل خرما مزایای زیادی از جمله حفاظت و نگهداری از محصول و همچنین ترغیب و تشویق متقاضیان به خرید آن و در نتیجه افزایش فروش دارد.

انواع بسته بندی خرمای کلوته

انواع بسته بندی خرمای کلوته

رقم کلوته پس از جمع آوری از نخیلات، یا بسته بندی شده و یا در سبدهای مخصوص جمع آوری می شود. از بیشترین نوع بسته بندی های بزرگ استفاده شده در ابتدای فصل می توان به کارتن های طرحدار و ساده ۵ کیلوگرمی به صورت فله اشاره کرد.
البته گروهی دیگر ترجیح می دهند محصول جمع آوری شده را در بسته بندی های کوچک قرار دهند. منظور همان بسته های ۴۰۰ و ۵۰۰ گرمی به صورت ۲ و ۳ ردیف چین در جعبه های مقوایی می باشد. به گونه ای که ۱۲ عدد از این جعبه ها در یک کارتن بزرگ (مادر کارتن) قرار می گیرد.
علاوه بر بازار داخل، صادرات خرمای کلوته به کشورهای مختلف با ذائقه و سلیقه های متفاوت صورت می گیرد.
از این رو، تقاضا برای این محصول در بسته بندی های مختلف و همچنین تحت برند به همراه سایر خدمات دیگر از جمله روغن زدن محصول، شاهد هستیم.
اینجاست که رقم جمع آوری شده در سبدهای مخصوص مورد استفاده قرار می گیرد. البته لازم به ذکر است که این تنوع و انتخاب در بسته بندی های مختلف باعث می شود تا قیمت خرمای کلوته برای هر نوع سفارش متغیر باشد.
بنابراین، جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب خرمای کلوته بسته بندی شده متناسب با آن چه که برای بازار شما مناسب است، می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید