مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات خرمای زاهدی صادراتی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین خرماهای صادراتی ایران کدامند؟خرمای زاهدی صادراتی ایران
خرمای زاهدی صادراتی ایران

در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی ها و مشخصات خرمای زاهدی صادراتی ایران بیشتر آشنا سازیم. در واقع، تنوع تولید خرما زاهدی در ایران بسیار گسترده است. اما سوال اینجاست، آیا همه ی آن ها را می توان خرمای صادراتی نامید و به کشور مقصد ارسال کرد؟ پس برای این که بهترین انتخاب را داشته باشید به ادامه مطالب توجه نمایید.

خرمای زاهدی صادراتی

بهترین خرماهای صادراتی ایران کدامند؟

از دیرباز، خرما در سبد کالایی و مصرف مردم وجود داشته و دارد. اما با گذشت زمان و توجه ویژه مصرف کنندگان به ارزش های غذایی و استفاده از کالاها و مواد غذایی مقوی، این محصول جزو اولویت ها قرار گرفته است. به همین دلیل اهمیت مصرف خرما را در سبد کالایی افراد می بینید.
در کنار خواص خرما می توان از آن به عنوان یک غذای کامل و مکمل نیز استفاده نمود. همچنین شرایط استفاده از این محصول باعث شده تا از آن محصولات فرعی فراوانی از جمله شیره خرما، خمیر خرما، سرکه خرما، چیپس خرما و … برای مصارف صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.
این موضوع باعث شده تا علاوه بر کشور خودمان، تجار، سرمایه گذاران، بازررگانان و خریداران زیادی این کالا را برای کشور خود در نظر بگیرند. به طبع، این تجار خارجی به دنبال خرید خرما از مبدا و یا کشورهای بزرگ و تولیدکننده بنام هستند. که در این میان نام ایران به خوبی می درخشد.
کشوری که بیش از ۱ میلیون تن سالانه تولید انواع خرما با کیفیت های متفاوتی دارد. اما از آن جا که حجم تولید هر یک از این ارقام متفاوت است، بنابراین همه ی آن ها برای صادرات مناسب نیستند.
به همین دلیل براساس آمار گمرک، می توان از بهترین خرماهای صادراتی ایران به موارد زیر اشاره کرد:

  • خرما زاهدی یا قصب
  • خرما و رطب مضافتی
  • خرما شاهانی
  • خرما سایر یا استعمران
  • خرما پیارم
  • خرما کلوته
  • خرما کبکاب و …

خرما زاهدی صادراتی ایران

خرمای زاهدی صادراتی ایران

تجربه تجارت و استفاده مصرف کنندگان از انواع خرمای ایرانی آن ها را مجاب کرده تا هر چه بیشتر از خرمایی که در ایران تولید می شود، استفاده کنند. چرا که طعم خرمای ایرانی بسیار عالی و همچنین قیمت آن نیز بسیار مناسب است. مثلا خرمای زاهدی ایران.
رقمی با ظاهری تقریبا بیضی مانند و براق و تا حدودی پوست به گوشت آن چسبیده است. حال در نظر بگیرید که با توجه به شرایط اقلیمی منطقه تولید کننده این رقم از لحاظ دما، رطوبت و خاک نخلستان، می تواند بر میزان گوشت، پوست و رنگ میوه تاثیرگذار باشد.
اما کلیه این فاکتورها به طور کامل می تواند بر قیمت خرما زاهدی صادراتی در بازار ایران تاثیرگذار باشد. همچنین تجار با توجه به ذوق، سلیقه و نیاز مصرف کننندگان، رقم تولید شده هر منطقه را در نظر می گیرند.
اما درخواست گروه تولید بازار خرمای صادراتی ایران این است که هیچ وقت تحت تاثیر شعارها و تبلیغات قرار نگیرید. همه ی خرمای زاهدی که در ایران تولید می گردد و یا این که همه خرما زاهدی که توسط این فروشندگان عرضه می گردد، شاید برای صادرات مناسب نباشد و یا اصلا استانداردهای لازم را برای این موضوع نداشته باشند.

بنابراین در نظر بگیرید رقمی برای صادرات مناسب است که به درستی همان محصول بوده و با محصولی مشابه قاطی نشده باشد. تقریبا اندازه خرمای زاهدی از لحاظ ریز و درشتی یکسان و یکدست باشد. میزان رطوبت آن استانداردهای لازم را داشته باشد. چرا که عدم توجه به این موضوع به فساد خرما منجر می شود.
توجه شود محصولی را که انتخاب می کنید دچار تغییر رنگ نشده باشد. چرا که این محصول کهنه بوده و قطعا شما را در کسب و کار خود دچار مشکل می کند.
اجسام و مواد خارجی از جمله گرد و غبار، شن و … به محصول نچسبیده باشد. همچنین رقمی که انتخاب می کنید به دلیل عوامل فیزیکی و فشار له نشده و یا ظاهر خود را از دست نداده باشد.
نکته مهم این که خرمای نارس در آن وجود نداشته باشد. این موضوع در میزان فروش شما قطعا تاثیر می گذارد. و اما نکته ی بسیار مهمی که باعث ضرر و زیان فراوانی به تجار و صادرات کنندگان خرمای زاهدی از ایران وارد کرده است، آفت زنده است. این موضوع نشان می دهد که رقمی که شما انتخاب کرده اید احتمال زیاد کهنه بوده و همچنین در شرایط مناسب نگهداری نشده است.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید