مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه خرمای پیارم صادراتی در سال جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

عرضه خرما پیارم در سال جدیدفروش خرمای پیارم صادراتی
فروش خرمای پیارم صادراتی

طبق آمار گمرک کشور، تقاضا برای خرمای پیارم صادراتی از ایران هر ساله رو به افزایش است. علاوه بر بازار داخل، تجار زیادی از سراسر دنیا انواع خرما پیارم تازه هرمزگان ویژه صادرات را در بسته بندی های مختلف خریداری می کنند. اما پیشنهادات، کیفیت و قیمت فروش هر مجموعه نسبت به یکدیگر و همچنین خدماتی که ارائه می دهند، متفاوت است. به همین دلیل این که محصول را از کجا خریداری می کنید، بسیار مهم می باشد.

خرمای پیارم ایران

عرضه خرما پیارم در سال جدید

بهتر است بدانید که محصولات باغی همانند انواع خرما، نیاز به شرایط نگهداری خاصی دارند. بهترین گزینه برای این که محصول تولیدی هر سال تازه به دست مصرف کننده برسد، این است که در جای خشک و خنک نگهداری شود. پیشنهاد ما همیشه نگهداری آن در سردخانه ها با دمای مناسب می باشد. که در رابطه با رقم مورد بحث این مقاله یعنی خرمای پیارم نیز این موضوع صدق می کند.
فروشندگان خرما پیارم به دو گروه طبقه بندی می گردند. افرادی که هر ساله فروش خوبی داشته و با توجه به مدیریت و زمان بندی که می کنند، محصول خود را تا پایان فصل به فروش می رسانند. اما گروهی دیگر تحت هر شرایطی، صرف نظر از این که محصول خوب و یا بی کیفیتی دارند، قادر به فروش محصول خود نیستند. و یا بخشی از فروش را توانسته اند انجام دهند. به همین دلیل بار آن ها در انبارها مانده و مجبورند در سال جدید و در کنار محصولات جدید به فروش برساند. این یعنی فروش خرمای کهنه در کنار خرما پیارم تازه.

حال به خوبی متوجه شدید که می خواهیم در خصوص چه موضوعی صحبت کنیم. درهم و قاطی بودن محصول، عدم یکدست بودن و تازه بودن آن و یا حتی وجود آفت های زنده در محصول.
اما خوشبختانه در این مجموعه جهت رضایت مندی همکاران و اطمینان خاطر از محصولی که انتخاب می کنند، تضمین بدون هیچ قید و شرطی به همکاران داده می شود که محصول عرضه شده مربوط به همان سال می باشد. در واقع، تضمین فروش خرما پیارم به شرط تاره یودن.

فروش خرما پیارم صادراتی

فروش خرمای پیارم صادراتی

خریداران این محصول را به دو دسته تقسیم می کنیم. افرادی که این محصول را برای بازار داخل انتخاب می کنند. و یا تجار ایرانی و یا خارجی که قصد دارند خرمای پیارم ایران را به کشوری دیگر صادرات کنند.
اما این موضوع را در نظر داشته باشید که تهیه یک محصولی که در خور صادرات باشد، شرایط خاص خود را نیز دارد. این که از چه نوع بسته بندی استفاده شود، با چه گرید و چه نوع سورتینگی. همچنین چگونه محصولی یکدست آماده شود که رضایت مصرف کننده در مقصد را به دست آورد.
همه ی این ها به تخصص و تجربه مجموعه ها برمی گردد. مجموعه هایی که فقط شعار می دهند و مجموعه هایی که چه در حجم کم و چه زیاد، به صورت اصولی و حرفه ای کار می کنند.

خوشبختانه تجربه چند سال اخیر و با توجه به افزایش مشتریان یا خریداران خرما پیارم صادراتی، بیانگر توانایی و تخصص این مجموعه می باشد.
حال اگر شما قصد انتخاب و خرید خرمای پیارم را دارید، در ابتدا توصیه می گردد که حتما از مشاوره ی رایگان تیم ما بهره مند شوید و محصولی در خور بازار هدف خود انتخاب نماببد.
در این مجموعه به شما تضمین داده می شود که به صورت تخصصی فرآیند تامین، سورتینگ و بسته بندی خرما پیارم انجام می شود. از همه چیز مهمتر این که ما در این فروش ویژه تمام تلاش خود را می کنیم تا محصولی با حداکثر کیفیت و با قیمتی بسیار مناسب و منصفانه عرضه نماییم.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید