مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده خرما زاهدی به صورت مستقیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین زمان خرید خرمای زاهدیقیمت عمده خرما زاهدی
قیمت عمده خرما زاهدی

در این مقاله قصد داریم قیمت عمده خرما زاهدی را در مبدا و مقاصد مختلف مورد بررسی و آنالیز قرار دهیم. صرف نظر از این که این رقم خرمای زاهدی مربوط به کدام منطقه است.
اما باید این موضوع را مورد توجه قرار دهید که هر رقمی که تحت عنوان خرمای درجه یک در بازار معرفی می گردد، الزاما کیفیت برتر نمی باشد. بلکه باید مورد آنالیز و بررسی قرار گرفته و راستی آزمایی گردد. در نظر داشته باشید که قیمت های ذکر شده در این مقاله بر پایه ی عرضه مستقیم از مناطق و مراکز اصلی در نظر گرفته شده است.

خرید خرما زاهدی

بهترین زمان خرید خرمای زاهدی

هر ساله تجار و بازرگانان کار بلد و حرفه ای و همچنین گروه تازه کار با مجموعه ی ما ارتباط گرفته و از مشاوره مجموعه بهره مند می شوند. گروهی از آن ها فکر می کنند که خرما همیشه و در هر زمانی تولید و روانه ی بازار می گردد. این در حالی است که تنها یک بار در طول سال و در یک بازه ی زمانی مشخص برداشت شده و به مرور به بازار عرضه می گردد.
به همین دلیل است که ما همیشه به مشتریان خود می گوییم که مهم است که علاوه بر فاکتورهای کیفیت و قیمت، به زمان خرید خود توجه نمایند. مثلا این که در ابتدای فصل تنوع و حجم خرید عمده خرمای زاهدی درجه یک به مراتب نسبت به آن چه که در پایان فصل وجود دارد، بیشتر است.
در واقع در این جا می خواهیم به فراوانی محصول اشاره کنیم. همچنین با گذشت زمان و هر چه محصول موجودی آن کمتر شود، به مرور روند قیمتی نیز می تواند صعودی باشد.

علاوه بر آن، برخی از گروه ها برای آن که هزیه های سردخانه را پرداخت نکنند، متاسفانه این میوه با ارزش را در انبارهای غیر استاندارد و در شرایط نامطلوب نگهداری می کنند. در واقع شرایط را برای رشد آفت ها و خرابی هر چه زودتر محصول فراهم می نمایند.
بنابراین اگر محصولی را که در سردخانه نگهداری می شود در هر زمان در طول سال خریداری کنید، نگران سلامت محصول نخواهید بود. همانطور که در مقالات قبلی اشاره شد، زمان کاشت و برداشت انواع خرما زاهدی تقریبا از اواخر شهریور ماه هر سال آغاز و تا اواسط آبان ماه می تواند ادامه داشته باشد. هر چند که با توجه به شرایط آب و هوایی و اقلیمی هر منطقه این زمان متغیر خواهد بود.

لیست قیمت خرما زاهدی

قیمت عمده خرما زاهدی

همانطور که می دانید رقم خرما زاهدی در مناطق مختلف ایران کاشت و برداشت می شود. از این رو در بازار شاهد تنوع گسترده خرما زاهدی درجه یک براساس هر منطقه هستیم. که در مقالات قبلی به خوبی به آن اشاره کردیم. اما باید در نظر داشته باشد که قیمت این ارقام با توجه به این که از واسطه خریداری شود و یا از کشاورز و تولیدکنندگان، تغییراتی را به دنبال خواهد داشت.
ما در تصویر بالا جدیدترین نرخ خرمای زاهدی را به صورت عمده و تا حدودی براساس منطقه و با فرض عرضه مستقیم، مجددا انتشار داده ایم. تا بتوانید مزنه و بهای این محصول را در بازار بدانید تا آن را با نرخ های بالاتر خریداری نکنید.
اما گروهی از شما علاقمند هستند که بتوانند قیمت را در مقصد داشته باشند. مثلا قیمت خرما زاهدی در تهران. بدیهی است که برای محاسبه ی آن کافیست ارقام ذکر شده در بالا را به همراه هرینه های حمل و نقل به صورت عمده برای ۴ تن، ۱۰ تن، ۱۵ تن و ۲۰ تن به بالا در نظر بگیرید یا محاسبه کنید.
در نهایت، هزینه های کارگری، تخلیه بار و همچنین نگهداری و انبارداری را به آن اضافه کنید.
بدیهی است که با توجه به مسافت و هزینه های جمل و نقل به مناطق و یا کشورهای مختلف، این اعداد و ارقام می تواند متغیر باشد.
شما می توانید علاوه بر روش حضوری، جهت کاهش هزینه ها و صرف جویی در زمان، به خرید آنلاین خرما زاهدی از طریق این سایت اقدام نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید