مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت عمده انواع خرمای پیارم

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید حرفه ای خرمای پیارمقیمت انواع خرمای پیارم

امکان تولید انواع خرمای پیارم ایران با قیمت های مختلف در این مجموعه فراهم می باشد. در واقع، از آن جایی که سلیقه های خریداران متفاوت می باشد، بنابراین در این مجموعه خرمای پیارم مناطق مختلف از جمله حاجی آباد، جهرم و … در بسته بندی و اوزان مختلف تولید و ثبت سفارش می شود. لازم به ذکر است امکان عرضه عمده خرما پیارم تحت برند و سفارشات خاص نیز از لحاظ رنگ و اندازه فراهم می باشد.
در ادامه این مقاله لیست قیمت این محصول را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

تولید خرمای پیارم

تولید حرفه ای خرمای پیارم

قطعا می دانید که خرمای پیارم از جمله ارقام لوکس تولید شده در ایران به شمار می آید. همچنین می دانید که قیمت آن نسبت به سایر ارقام خرما مضافتی، خرما زاهدی، خرما کلوته، خرما سایر و … تا حدودی متفاوت است.
این قیمت بالا باعث شده تا کوچکترین تغییرات در رنگ، اندازه، ظاهر و حتی منطقه ی کشت آن، در قیمت نهایی تاثیرگذار باشد. به همین دلیل است که در بازار خرمای پیارم این رقم با قیمت های متفاوتی عرضه می شود.
حال با همه ی این تفاسیر، مجموعه های مختلفی هستند که این رقم را تولید و روانه ی بازار می کنند. اما تعداد مجموعه هایی که به صورت تخصصی به فرآیند تولید، سورتینگ و بسته بندی خرما پیارم می پردازند، بسیار کم است. مثلا سورتینگ خرما براساس رنگ.
همچنین محدودیتی در تولید خرمای پیارم هر منطقه برای مجموعه ها نیز وجود دارد. یعنی کمتر مجموعه ای وجود دارد که بتواند رقم تولید شده سایر مناطق استان های دیگر را تولید کند. به همبن دلیل با محدودیت در تولید و قیمت مواجه می شوند.
ما خوشبختانه این محدودیت ها در مجموعه ی ما فرصت و امکان پذیر بوده و همچنین تولید به صورت تخصصی و حرفه ای و تحت برند شما فراهم می باشد.

لیست قیمت خرما پیارم

قیمت انواع خرمای پیارم

اگر بخواهیم به توضیحات بالا جزئی تر بپردازیم، می بینید که قیمت خرمای پیارم با سایز درشت نسبت به سایز ریز یا متوسط فرق می کند. همچنین در خصوص طیف رنگ خرما نیز به همین شکل است.
به همین خاطر برای آن که محصول نهایی سفارش شده شما از یک استاندارد خاص و ثابت پیروی کند، ما این رقم را در ۴ گروه طبقه بندی می کنیم. شایان به ذکر است که این نوع طبقه بندی به شما در انتخاب محصول، خرید انواع خرمای پیارم هرمزگان و سایر مناطق ایران و همچنین تضمین کیفیت می تواند کمک نماید.

  1. خرما پیارم سوپر سلکت
  2. خرما پیارم سلکت
  3. خرما پیارم معمولی
  4. خرما پیارم درجه دو

این طبقه بندی تنها براساس کیفیت محصول بود. اما قطعا می دانید که نوع بسته بندی و یا چیدن و ریختن خرما داخل بسته ها نیز با توجه به هزینه ی کارگری آن، می تواند بر روی نرخ نهایی تاثیرگذار باشد. مثلا قیمت هر کیلو خرمای پیارم در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلوگرمی به صورت فله با قیمت هر کیلوی آن که در بسته های چند صد گرمی تولید می شود، متفاوت است.
همچنین با توجه به تنوع گسترده در صنعت بسته بندی، از جنس مقوا، پلاستیک، شیشه و … می توان ساعت ها در این رابطه بحث و تبادل نظر کرد.
اما مجموعه ما به عنوان تولیدی و شرکت سورتینگ و بسته بندی خرمای پیارم، تلاش می کند تا شما را با قیمت روز انواع این محصول با توجه به بسته بندی های روتین بازار آگاه سازی نماید. بدیهی است که شرایط تولید با قیمت های ذکر شده در بالا فراهم می باشد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید