مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت خرمای زاهدی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی شرکت های صادراتی خرماشرکت خرمای زاهدی
شرکت خرمای زاهدی

در ایران شرکت های مختلفی در حوزه ی خرمای زاهدی صادراتی فعالیت دارند. بیشتر این شرکت ها در استان بوشهر (دشتستان و تنگستان) و استان فارس (فراشبند، قیروکارزین و جهرم) فعالیت می کنند. اما شاید از خود بپرسید کدام یک از این شرکت ها می تواند برای خرید خرمای زاهدی مناسب باشد؟ آیا همه ی آن ها پتانسیل و ظرفیت تولید خرما زاهدی صادراتی را دارند؟

خرمای زاهدی تازه

ویژگی شرکت های صادراتی خرما

همانطور که می دانید ایران یکی از بزرگترین قطب های پرورش و تولید انواع خرما در جهان به شمار می آید. بنابراین بدیهی است که کشورمان ایران بتواند یکی از قطب های صادرات خرما به سایر کشورهای جهان نیز باشد.
به دنبال آن شرکت های زیادی با خدمات مختلف به این موضوع می پردازند. هر یک از این مجموعه ها در واقع با روش های مختلفی سعی در ورود به بازارهای بین المللی دارند. شرکت هایی با اندازه، سابقه و توان تولید و تخصص کم و زیاد در این حوزه فعالیت دارند.
اما یکی از فاکتورهایی که باید به خوبی مورد توجه قرار گیرد، توان مدیریتی آن مجموعه در ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان است. از عمده ترین خدماتی که بسیاری از این شرکت ها عرضه می کنند، بحث تامین، تولید، سورتینگ، بسته بندی و در نهایت صادرات به کشور مقصد است.
توجه به همه ی این موارد منجر به رضایت حداکثری مشتریان و معرفی هر چه بهتر خرمای ایرانی می گردد.
اما نکته ی مهم این است که طیف تولید انواع خرما در ایران بسیار زیاد است. به دنبال آن ارقام صادراتی بسیار متنوع براساس رنگ، اندازه، قیمت و حجم تولید نیز وجود دارد. مثلا از مهمترین آن ها می توان به خرما زاهدی (خرما قصب)، خرما مضافتی، خرما کلوته، خرما ربی، خرما کبکاب، خرما خاصویی، خرما پیارم، خرما استعمران (خرما سایر)، خرما شاهانی و … اشاره کرد.
در واقع شرکتی که بتواند به خوبی داده های آماری دقیقی نسبت به حجم تولید این محصولات و تفاوت رقم درجه یک و نامرغوب آن را دانسته و در کنار آن علاوه بر ارائه خدمات هر چه بهتر ذکر شده در بالا، بتواند مشاور خوبی برای تجار و صادرکنندگان باشد، جزو شرکت های خوب قرار می گیرد.
شما با چه تعداد از این شرکت ها آشنا هستید؟

شرکت خرما زاهدی صادراتی

شرکت خرمای زاهدی

همانطور که در بالا اشاره شد، خرمای زاهدی یکی از ارقام معروف ایران است که در حجم بسیار بالا تولید می شود. محبوبیت بسیار خوب و تقاضای خرید بالا برای این رقم باعث شده تا شاهد تولید خرمای زاهدی در همه ی استان های خرماخیز ایران باشیم.
البته ناگفته نماند که کیفیت تولیدی هر یک از این مناطق تا حدودی متفاوت است. از مهمترین آن ها می توان به خرما زاهدی بوشهر (پشتکوه) و خرما زاهدی فارس (جهرم، فراشبند، قیروکارزین) اشاره نمود.
هر ساله با شروع فصل برداشت این محصول در مهر ماه، تقاضا برای خرید خرمای زاهدی به صورت عمده از سراسر جهان آغاز می گردد.
بزرگترین خریداران خرما زاهدی، شرکت ها و واحدهای تولیدی می باشند. هر یک از این شرکت ها با توجه به سابقه، تجربه و نیاز مشتریان خود رقم تولیدی هر یک از این مناطق را خریده و با توجه به تخصص خود اقدام به تولید می نمایند.
البته در این جا منظور از شرکت ها، مجموعه هایی که هر فصل رقم خاصی را تولید می کنند، نیست. منظور شرکت هایی می باشد که در طول سال به صورت تخصصی به انواع خرما علی الخصوص رقم خرما زاهدی می پردازند.
این شرکت ها برای این که محصول مرغوب و باکیفیت و بدون عیب و ایراد به بازار عرضه کنند، رقم جمع آوری شده از نخیلات را به سردخانه ها انتقال داده و در دمای مناسب نگهداری می کنند.
در نهایت با توجه به نیاز مشتریان این محصول را در بسته بندی های کوچک و بزرگ که عمدتا کارتن های ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی به صورت فله هستند، تولید می کنند.
با توجه به سلیقه و سایر خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها، شاهد تفاوت قیمت خرما زاهدی در همه ی آن ها هستیم. از این رو شما می توانید با چند سرچ ساده، علاوه بر این مجموعه، با سایر شرکت ها و کارگاه های بسته بندی آشنا شده و سابقه و تخصص و میزان تعهد آن ها را آنالیز و بررسی نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید