مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید خرمای زاهدی قصر شیرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار خرمای قصر شیرینخرید خرمای زاهدی درجه یک قصر شیرین

خرمای زاهدی قصر شیرین در استان کرمانشاه، یکی دیگر از ارقام تولیدی ایران می باشد. این منطقه تنها منطقه تولید خرما در کرمانشاه است که خرمای زاهدی آن بیشترین سطح زیر کشت نخیلات را به خود اختصاص داده است. جهت خرید خرما زاهدی قصر شیرین و سایر مناطق ایران، می توانید به صورت حضوری و اینترنتی با ما ارتباط برقرار نمایید.

خرما زاهدی قصر شیرین

بازار خرمای قصر شیرین

قطعا صحبت از خرما که می شود شما یاد استان های خوزستان، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس و بوشهر می افتید. اما استان های دیگری نیز هستند که خرما در آن ها کاشت و تولید می شود. منظور استان کرمانشاه در غرب ایران می باشد.
شهرستان قصر شیرین در استان کرمانشاه، با شرایط آب و هوایی گرم و خشک و با وجود نخلستان های زیاد، تنها منطقه تولید خرما در این استان است. منطقه ای که به گفته جهاد کشاورزی، سطح زیر کشت نخیلات آن نزدیک به ۸۸۰ هکتار می باشد. که از این بین ۷۰۰ هکتار آن بارور و حدود ۱۸۰ هکتار دیگر آن غیر بارور است. که در سال حدود ۳ هزار تن انواع خرما از این سطح نخیلات برداشت می شود.
از مهمترین انواع خرمای قصر شیرین می توان به رقم خرمای زاهدی یا همان خرما قصب، خرما اشرسی، خرما برحی، خرما جعفری، خرما ربی، خرما پیارم، خرما استعمران، خرما مجول نام برد.
از میان ارقام ذکر شده، خرما زاهدی بیشترین سطح زیر کشت نخیلات قصر شیرین را به خود اختصاص داده است.

خرید خرما زاهدی قصر شیرین

خرید خرمای زاهدی درجه یک قصر شیرین

همانطور که در بالا بیان شد، در میان ارقام ذکر شده، رقم زاهدی حجم قابل توجهی را در این منطقه به خود اختصاص می دهد. رقمی که با توجه به شرایط آب و هوایی که دارد، جزو ارقام درجه یک و باکیفیت محسوب می شود. البته همه ی حجم برداشت شده شامل رقم درجه یک، دو و ضایعاتی نیز شامل می شود.
از مهمترین مشخصات خرمای زاهدی قصرشیرین می توان به رنگ طلایی و اندازه نسبتا درشت آن اشاره کرد.
صرف نظر از این موراد، اگر به دنبال خرید خرما زاهدی قصر شیرین هستید، در اواخر شهریور ماه اقدام به تهیه این محصول نمایید. چرا که در این بازه فرآیند برداشت آن نیز از نخیلات آغاز می شود و تا اواخر آبان ماه ادامه دارد.
در نهایت رقم تولید و جمع آوری شده علاوه بر استفاده در منطقه و شهرها و استان های همجوار، با نام ارقام سایر استان ها در چرخه ی صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.
مجموعه ی ما علاوه بر امکان همکاری مستقیم با کشاورزان و نخل داران این منطقه، آماده تنظیم قرارداد با تجار و بازرگانان جهت خرید انواع خرمای زاهدی بسته بندی شده و همچنین فله می باشد.
البته ناگفته نمایند که حجم تولید خرما زاهدی در این منطقه نسبت به سایر استان های ذکر شده در بالا بسیار اندک است.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید