مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش خرما زاهدی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعاریف مختلف از خرما زاهدی عمدهمرکز خرید و فروش خرما زاهدی به صورت عمده
خرما زاهدی عمده

خرما زاهدی عمده در میان تجار، بازرگانان، ویزیتورها و شرکت های پخش، تعاریف متفاوتی دارد. به طور کلی، خرید و فروش خرما زاهدی به صورت کانتینری یا چند ده تنی به صورت عمده تعریف می گردد.

خرید عمده خرما زاهدی

تعاریف مختلف از خرما زاهدی عمده

اگر به چرخه ی تولید و عرضه خرما از نخیلات تا دست مصرف کننده توجه شود، می بینید که این محصول طی چند مرحله و به واسطه ی چند عامل صورت می گیرد.
به طور مثال، در ساده ترین این چرخه می توان گفت کشاورز محصول خود را جمع آوری می کند. بازرگانان، تجار، سردخانه داران این محصول را خریداری می کنند. سپس محصول تمیز و بسته بندی شده و به بازارهای هدف داخل و خارج عرضه می شود. در نهایت، محصول به کلی فروشان یا همان عمده فروشان خرما در هر منطقه، استان یا ایالت می رسد. آنگاه شرکت های پخش و ویزیتورها با تهیه این محصول از کلی فروشان خرمای زاهدی را به فروشگاه ها و هایپر مارکت ها پخش می کنند. در نهایت، مصرف کننده به اندازه ی نیاز خود خرید را انجام می دهد.
این چرخه از بالاترین سطح عمده فروشی تا به جزئی فروشی تعریف گردید. از این رو باید بررسی شود تا متناسب با حجم خرید، چه نوع فروشنده ای را انتخاب می کنید.
مثلا بسیاری خرید و فروش چند صد کیلوگرم را در حوزه ی کاری خود عمده در نظر دارند. این در حالی است که در مجموعه ی ما حداقل سفارشات ۴ تن و با ظرفیت بیش از ۱۰۰۰ تن معاملات صورت می گیرد.
پس لازم است خریدار یا فروشنده ای درخور نیاز خود انتخاب نمایید.

فروش عمده خرما زاهدی

مرکز خرید و فروش خرما زاهدی به صورت عمده

لازم است بدانید با توجه به چرخه ی بالا، قیمت خرما زاهدی پیشنهاد شده متفاوت می باشد. از این رو، افرادی که به دنبال تهیه ی این محصول به صورت تناژ، چند تنی، چند ده تنی و … می باشند، بهتر است این محصول را از اولین مراکز توزیع و پخش آن خریداری نمایند. در این حالت قیمت بسیار مناسب تر محاسبه می شود.
به طور کلی، مناطقی که در آن نخیلات زاهدی کشت می شود به عنوان مراکز اصلی یا عمده فروشان دست اول در نظر گرفته می شوند.
البته در این تعریف وجود دلال و واسطه ها را در نظر نگرفته ایم. از مهمترین مراکز خرید عمده خرما زاهدی به ترتیب می توان به استان بوشهر، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و کرمانشاه اشاره کرد.
هر یک از این استان ها به مراکز و بخش های مختلف کوچک و بزرگ تقسیم می گردد. هر یک از این مناطق با توجه به شرایط آب و هوایی و سطح زیر کشت نخیلات زاهدی پیش بینی برداشت صورت می گیرد.
مجموعه ی ما با خرید خرما در ابتدای فصل از نخیلات منطقه ی پشتکوه در بوشهر و همچنین منطقه ی فراشبند، خشت و قیروکارزین در استان فارس، بهترین های این محصول را به صورت عمده به متقاضیان بازار داخل و خارج عرضه می نماید.

جواد تهمتن

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید