مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرما زاهدی پشتکوه با انواع بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرما زاهدی پشتکوهبسته بندی خرمای زاهدی پشتکوه
خرما زاهدی پشتکوه

خرما زاهدی پشتکوه یکی از مرغوب ترین و بهترین نوع این محصول در ایران می باشد. خرید خرمای زاهدی پشتکوه با شروع برداشت این محصول آغاز شده و تا ۸ ماه آینده آن ادامه پیدا می کند. عموما این محصول در کارتن های تخت ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی بسته بندی و در بازار به فروش می رسد.

خرمای زاهدی پشتکوه

خرما زاهدی پشتکوه

منطقه دشتستان یکی از قطب های تولید خرما در استان بوشهر با مرکزیت برازجان می باشد. هر یک از مناطق زیر مجموعه ی این بخش خود به تنهایی مکان هایی بنام در تولید خرما می باشند.
مثلا می توان به پشتکوه از زیر مجموعه های بخش بوشکان شهرستان دشتستان اشاره کرد. شرایط آب و هوایی این منطقه در استان بوشهر بسیار متفاوت می باشد. به گونه ای که این تاثیر را در بسیاری از محصولات باغی آن می توان یافت.
یکی از محصولات پرکاربرد این منطقه، انواع خرما می باشد. به گونه ای که اگر به این مناطق سفر کنید، تا جایی که چشم کار می کند نخل های سرسبز و زیبا را شاهد هستید.
از مهمترین ارقام کشت شده که بسیاری از تجار و خرما فروشان با آن آشنایی دارند، می توان به خرما زاهدی، خرما کبکاب، رطب کبکاب یا همان رطب عسلی و خرما خنیزی اشاره کرد.
البته بسیاری از بومی ها به رقم زاهدی، خرمای قصب نیز می گویند.

بسته بندی خرمای زاهدی

بسته بندی خرمای زاهدی پشتکوه

خرمای زاهدی پشت کوه یکی از انواع بنام این رقم در ایران می باشد. آن هم به دلیل کیفیت فوق العاده ی آن می باشد.
البته نه این که رقم این منطقه محصول بی کیفیت ندارد، به عبارت دیگر، بیشتر ثمره ی این نخیلات، درشت و گوشتی است. ما آن را خرما زاهدی سوپر منطقه ی پشتکوه می نامیم.
هر ساله تجار زیادی حتی قبل از برداشت محصول، در این منطقه حضور پیدا می کنند. در نهایت، با توافقات صورت گرفته، ثمره ی نخیلات کشاورزان را خریداری و در نهایت، بسته بندی می نمایند.
فرآیند بسته بندی خرمای زاهدی عموما به صورت سنتی و توسط خود نخل داران صورت می گیرد. از معروف ترین و بیشترین نوع بسته بندی این محصول می توان به کارتن های ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی به صورت فله اشاره کرد. مگر آن که تجار یا خریدارانی در ابتدای فصل و برداشت خرما زاهدی تازه، بسته بندی خاصی را به فروشندگان اعلام کرده و به توافق رسیده باشند.
در مجموعه ی ما در کنار تامین و سورتینگ، علاوه بر موارد بالا، امکان بسته بندی خرمای زاهدی مرغوب پشتکوه در بسته های کوچک چند صد گرمی در پاکت های کرافت یا همان ساندیسی و ظروف کریستال یا IML و همچنین به صورت وکیوم و سیل وکیوم فراهم می باشد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید