مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده خرما کلوته جیرفت چقدر است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی خرما فروشان جیرفتقیمت عمده خرما کلوته جیرفت
قیمت خرما کلوته جیرفت

قیمت خرما کلوته جیرفت نیز مانند سایر ارقام دیگر، تابع عرضه و تقاضا در بازار می باشد. همچنین تغییر و نوسانات ارز نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز این رقم صادراتی می باشد. در این مقاله ابتدا به معرفی خرما فروشان جیرفت پرداخته و در نهایت آخرین قیمت عمده خرمای کلوته با کلیته را به نمایش گذاشته ایم.

خرمای کلوته جیرفت

 

معرفی خرما فروشان جیرفت

شهرستان جیرفت یکی از قطب های تولید محصولات کشاورزی در استان کرمان است. هر ساله محصولات کشاورزی زیادی از این منطقه به سراسر ایران و حتی سایر کشورهای جهان صادر می گردد.
از محصولات استراتژی این منطقه می توان به انواع خرما اشاره کرد. از مهمترین ارقام تولیدی در این منطقه، رقم کلوته است. البته در کنار خرما کلوته جیرفت، خرما مضافتی جیرفت نیز از شهرت زیادی در بازار داخل و خارج از کشور برخوردار می باشد.
اما این ارقام توسط گروه های مختلف قیمت گذاری و به بازار عرضه می شود. خرما فروشان جیرفت در ابتدا نخل داران هستند که در ابتدای فصل محصول خود را جمع آوری کرده و به فروش می رسانند. و یا در سردخانه ها نگهداری کرده و در بازه های زمانی مختلف عرضه می کنند.
گروه دیگر واحدهای تولیدی و بسته بندی خرما کلوته، شرکت ها، صاحبین برند و همچنین سردخانه داران می باشند.
گروه سوم بازاریابان، بازارگردان ها و واسطه های فصلی هستند که در طول سال محصولات باغی آن منطقه را خرید و فروش می کنند.

لیست قیمت خرما کلوته

قیمت عمده خرما کلوته جیرفت

این موضوع را همیشه در نظر داشته باشید که قیمت محصولات همیشه تابع عرضه و تقاضا می باشد. از آن جا که خرمای کلوته تولید شده در ایران بیشتر صادرات می شود، نوسانات و تغییر و تحولات ارز و همچنین افزایش تقاضا در بازه های زمانی مختلف، باعث می شود تا قیمت خرمای کلوته در ابتدا فصل و تا انتهای سال افت و خیزهایی داشته باشد. از این رو، در زمان خرید و فروش عمده خرمای کلوته، آگاهی از قیمت روز آن الزامی می باشد.
اما به طور کلی، فاکتورهای دیگری نیز می تواند بر روی قیمت انواع خرما از جمله خرما کلوته تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال، میزان تولید، خشکسالی در طول سال، قوانین و مقررات کشور مبدا و مقصد که می تواند بر میزان ورود و خروج این کالا موثر باشد و …
بدیهی است که با توجه به نوع سفارشات، حجم دریافتی، میزان سورتینک و کیفیت محصول، تا حدودی تغییرات قیمت وجود داشته باشد. همچنین منطقه ی تولید و برداشت خرما نیز می تواند در قیمت آن موثر باشد. به عنوان مثال قیمت خرمای کلوته کهنوج، قلعه گنج، جیرفت و … تا حدودی متفاوت می باشند.
بسیاری از افراد استعلام روزانه، هفتگی، ماهیانه قیمت این رقم را از ما می گیرند. بزرگترین سوال آن ها این است که قیمت امروز خرما کلوته چقدر است؟
از این رو، در تصویر بالا آخرین قیمت خرما کلوته جیرفت را اطلاع رسلانی نموده ایم.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید