مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع خرمای کلوته صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات خرما کلوته صادراتیانواع خرمای کلوته صادراتی
خرمای کلوته صادراتی

در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع خرمای کلوته صادراتی آشنا کنیم. بنابراین بهتر است قبل از خرید خرمای کلوته جهت صادرات، با مشخصات این محصول بیشتر آشنا شوید. این را در نظر داشته باشید که قیمت خرما کلوته در هر یک از حالات زیر، می تواند متفاوت باشد.

مشخصات خرما کلوته صادراتی

متاسفانه این نگاه در بسیاری از تجار تازه وارد وجود دارد که فکر می کنند هر آن چه که صادرات می شود بهترین آن رقم است.
در واقع، خرما کلوته صادراتی به واریته ای گفته می شود که استانداردهای لازم را جهت اجازه ی ترخیص از گمرکات کشور را داشته باشد. و این مستلزم شرایط و موارد مندرج در استانداردهای سازمان ملی این حوزه می باشد.
مثلا براساس این استاندارد، رقمی که جهت صادرات به کشور مقصد در نظر گرفته می شود می بایست عاری از موارد خارجی از جمله شن و خاک و … باشد.
و یا این که آفت زنده در آن وجود نداشته باشد. توجه به این نکته به شما کمک می کند تا به خوبی درک کنید که این رقم در ابتدای فصل تاکنون آیا در جای خشک و خنک نگهداری شده است یا خیر؟ و یا حتی می توان به موارد دیگری همچون میزان رطوبت قابل قبول و عدم وجود ضایعات و یا رقم کرم خورده، بلبل خورده و یا له شده اشاره نمود.
حال باید در نظر داشته باشید رقمی که به کشورهای مختلف صادر می گردد از لحاظ کیفیت، نوع بسته بندی و قیمت می تواند متفاوت باشد.

معرفی انواع خرما کلوته

انواع خرمای کلوته صادراتی

پیرو توضیحات بالا، می توان گفت که تجار هر کشور با توجه به نیاز و سلیقه ی آن بازار، اقدام به خرید خرما کلوته می نمایند. مثلا، گروهی به دنبال خرمای کلوته درشت هستند. گروهی دیگر، برای آن ها مهم است که رنگ خرما تیره تر و یا روشن تر باشد.
حتی برخی تجار تمایل دارند که خرما کم شیره و یا پر شیره باشد. و این نشان می دهد که سلیقه و نیاز این گروه ها برای هر کشور می تواند متفاوت باشد.
بدیهی است که قیمت خرمای کلوته در هر یک از این حالات متفاوت است. بنابراین اگر در بازار با قیمت های مختلف مواجه می شوید، جای تعجب ندارد. البته فرض بر این است که شما با تولیدکنندگان و گروه های دست اول در ارتباط هستید.
صرف نظر از این موارد، نوع بسته بندی خرما کلوته نیز باید مورد توجه قرار گیرد. اگر خلاصه بخواهیم به این موضوع اشاره کنیم، می توان گفت بیشتر تجار دو حالت زیر را بیشتر انتخاب می نمایند:

  1. خرمای کلوته در بسته بندی های کوچک چند صد گرمی که ۱۲ عدد از آن ها در یک کارتن بزرگ به نام مادر کارتن قرار می گیرد.
  2. خرمای کلوته فله که بعد از سورتینگ در بیشتر موارد روغن کاری شده و در کارتن های ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی بسته بندی می شود.

حال با توجه به این توضیحات، فکر می کنید بهترین خرما کلوته صادراتی ایران از لحاظ قیمت و نوع بسته بندی، برای بازار هدف شما کدام مورد می تواند باشد؟

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید