مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه خرما ربی ارگانیک سراوان

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید خرمای ارگانیک در سراوانعرضه مستقیم خرما ربی سراوان
خرما ربی سراوان

خرما ربی سراوان یکی از بهترین ارقام تولیدی در استان سیستان و بلوچستان می باشد. بخش اعظم این نخیلات دارای گواهی ارگانیک می باشند. در مجموعه ی ما خرمای ربی سراوان به صورت مستقیم و متناسب با سفارش عرضه می گردد.

خرمای ربی سراوان

تولید خرمای ارگانیک در سراوان

در هر یک از استان های خرماخیز ایران مناطقی وجود دارند که در تولید خرما بنام بوده و شهرت جهانی دارند. در استان سیستان و بلوچستان مناطقی همچون سراوان و ایرانشهر به همین شکل می باشند.
این مناطق بزرگترین قطب های تولید خرما ربی ایران هستند. به نقل از مدیر جهاد کشاورزی سراوان، اکثر نخیلات این منطقه به صورت کاملا ارگانیک پرورش داده می شوند. به عبارت دیگر، در این نخیلات از هیچ گونه کود شیمیایی و سمی استفاده نمی شود. و به دنبال آن، برخی از نخل داران توانسته اند گواهی ارگانیک خرما اخذ نمایند.
این موضوع برای فروشگاه ها و شرکت ها و عرضه کنندگان محصولات ارگانیک در داخل و خارج از کشور بسیار جذاب می باشد. و آن ها را به خرید خرما ارگانیک از این منطقه تشویق می کند.
سالانه حجم تولید خرمای سراوان بیش از ۳۸ هزار تن می باشد.

عرضه خرما ربی سراوان

عرضه مستقیم خرما ربی سراوان

با شدت گرفتن گرما در فصل تابستان، زمان برداشت خرما در این منطقه آغاز می گردد. از ارقام زودرس و صادراتی این منطقه می توان خرمای ربی را نام برد.
خرما ربی سراوان و ایرانشهر شهرت جهانی داشته و بخش زیادی از آن به کشورهای همسایه و اروپایی و همچنین چین صادر می شود.
از جمله محبوبیت این رقم می توان به رنگ مشکی، ظاهر کشیده و همچنین تولید آن به صورت ارگانیک اشاره کرد.
هر سال تقریبا بیش از ۲۵ هزار تن خرمای ربی ایران در این منطقه تولید می شود. البته همه ی این حجم محصول باکیفیت نیست. این رقم می بایست توسط واحدهای بسته بندی خرما مجددا بازیابی و مرتب سازی گردد. یعنی گرد و خاک خرما گرفته شده و محصول ضایعاتی از رقم باکیفیت و قابل مصرف تفکیک شود.
وجود این مجموعه ها به عرضه این محصول با کیفیت بهتر کمک بسیاری کرده است. از این رو، توجه بیشتر به این مراکز، هم باعث افزایش فروش و صادرات خرمای ربی و در نهایت رضایت مصرف کننده را به دنبال دارد.
اگر شما هم تمایل دارید این محصول را در سبد کالایی خود قرار دهید و یا این که آن را با قیمت مناسب تر تهیه نمایید، مجموعه ی ما می تواند این محصول را با کیفیت هر چه بهتر تولید و عرضه نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید