مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش خرمای سایر خوزستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش خرمای سایر خوزستان به صورت مستقیمخرمای سایر بدون هسته خوزستان
فروش خرمای سایر خوزستان

فروش خرمای سایر خوزستان به صورت مستقیم و بدون واسطه، با بهترین قیمت از طریق مجموعه ما فراهم می باشد. در این مجموعه انواع خرمای سایر یا استعمران در بسته بندی های مختلف و به صورت باهسته، بدون هسته و همچنین خورد شده (چیپس خرما) جهت بازار داخل و صادرات عرضه می گردد.

فروش خرما سایر خوزستان

 

فروش خرمای سایر خوزستان به صورت مستقیم

خوزستان یکی از استان های خرماخیز ایران می باشد که در این استان تنوع ارقام خرما زیاد می باشد. اما تنها تعداد محدودی جزو ارقام صادراتی ایران به شمار می آید. از مهمترین آن ها می توان به خرمای سایر یا استعمران اشاره نمود.
خرید و فروش عمده این محصول در استان خوزستان به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. کارگاه هایی که در این استان وجود دارند، فروش مستقیم این محصول را انجام می دهند.
صادرکنندگان خرما استعمران و بازرگانان داخلی و خارجی، با مراجعه به این استان و شهرهای آن از جمله کارون، شادگان، اهواز، خرمشهر، آبادان و … و با مراجعه به مراکز تولید کننده و کارگاه های معتبر، این محصول را به صورت مستقیم و در بسته بندی های مختلف خریداری و به بازار عرضه می نمایند. و تجار و گروه هایی که دسترسی مستقیم به واحدهای تولیدی ندارند، به صورت غیر مستقیم این رقم را تهیه نمایند.
البته این نکته را در نظر داشته باشید که این خرما از جمله ارقامی می باشد که هم به صورت باهسته و هم بدون هسته به فروش می رسد. برخی از افراد این محصول را با هسته و برخی بدون هسته و همچنین گروهی به صورت خورد شده و تکه شده (چیپس خرما) خریداری می نمایند.

خرمای سایر بدون هسته خوزستان

برخی از افراد گمان می کنند که این رقم از زمانی که از نخل جمع آوری می شود بدون هسته می باشد. این موضوع کاملا اشتباه است. در واقع، این رقم توسط نیروهای شرکت ها و کارگاه ها هسته گیری می شود. به گونه ای که از طول خرما برش خورده و هسته آن خارج می شود.از این رو به آن خرمای سایر بی هسته می گویند.
این محصول در بسته بندی های از قبل تعیین شده به بازار عرضه می گردد. گروهی همین رقم بدون هسته را تکه تکه کرده و روی آن آرد مخصوص ریخته و تحت عنوان چیپس خرما به بازار عرضه می نمایند.
اگر شما نیز قصد خرید بدون واسطه خرما سایر، با قیمت دست اول و از درب کارخانه و تولیدی را دارید، هم اکنون می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید