مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید خرمای مضافتی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان خرید خرما مضافتی صادراتیبهترین قیمت خرید خرمای مضافتی صادراتی
قیمت خرید خرمای مضافتی صادراتی

در این مقاله قصد داریم به طور تخصصی در خصوص قیمت مناسب جهت خرید خرمای مضافتی صادراتی بپردازیم. همچنین به این موضوع اشاره می کنیم که در زمان خرید خرمای مضافتی می بایست به نوع منطقه محصول توجه ویژه ای شود. چرا که نرخ آن متفاوت است. همچنین می توان قیمت خرید خرما مضافتی را براساس نوع بسته بندی نیز مورد بررسی قرار داد.

خرید خرما مضافتی صادراتی

زمان خرید خرما مضافتی صادراتی

متاسفانه هر ساله تجار تازه کار تحت تاثیر شعار و اطلاعات نادرست قرار گرفته و دچار مشکل می شوند. این در حالی است که کافیست با چند کلیک ساده و تحقیق می توانید اطلاعات کامل و کافی در خصوص انواع خرمای مضافتی ایران داشته باشید.
مثلا همواره باید در نظر داشته باشید که محصولات باغی از جمله انواع خرما در یک بازه زمانی خاص در طول سال برداشت شده و مجددا همین محصول در سال آینده قابل برداشت است. نه این که فکر کنید هر ماه میوه خرما از نخیلات جمع آوری شده و به بازار عرضه می شود. در واقع، با شروع فصل گرما از پایان تیر ماه، کم کم شرایط برای برداشت خرما علی الخصوص رقم مضافتی آغاز می گردد.
حال از آن جایی که استان سیستان و بلوچستان و کرمان و بخش هایی از استان هرمزگان بزرگترین مراکز تولید خرما مضافتی به شمار می آیند، می توان انتظار داشت که با توجه به شرایط آب و هوایی متفاوت این مناطق، این فرایند برداشت در بازه های تا حدودی متفاوت صورت گیرد.
پس این که شما تولید کننده و یا صاحب برند هستید و یا این که یک تاجر هستید، می تواند بازه ی زمان خرید شما متفاوت باشد. به عنوان مثال، واحدهای تولید و بسته بندی خرمای مضافتی در ابتدای فصل این رقم را پای نخل و یا پس از جمع آوری از نخیلات خریداری می کنند. در نهایت محصول را به سردخانه های خود انتقال داده و به فرآیند سورتینگ و بسته بندی آن می پردازند.

لیست قیمت خرما مضافتی

بهترین قیمت خرید خرمای مضافتی صادراتی

طبق آمار بانک مرکزی ایران، متاسفانه هر ساله ما شاهد افزایش تورم در کشور هستیم. این یعنی افزایش قیمت مواد اولیه، حقوق و دستمزد و در نتیجه هزینه ی سربار. بنابراین هر ماه که می گذرد، نسبت به ماه قبل می توان انتظار داشت که کالاها افزایش قیمت داشته باشند.
اگر خود را جای یک تولید کننده بگذارید، می بینید که از هزینه ی کارتن گرفته تا منگنه، پلاستیک، هزینه های آب و برق و گاز سردخانه ها و سالن ها و همچنین سایر موارد، با کوچکترین افزایش می تواند بهای تمام شده را برای آن ها تغییر دهد.
پس این موضوع در خصوص تولید خرمای مضافتی مخصوصا برای صادرات می تواند به همین شکل باشد. به همین دلیل طبق سنوات قبل، از زمانی که خرما برداشت می شود تا پایان ماه مبارک رمضان سال آینده، ما همواره شاهد صعود قیمت خرما مضافتی در ایران هستیم.
از این رو، اگر قصد خرید این رقم را دارید، حتما در ابتدای فصل این محصول را خریداری نمایید. حال اگر چنین شرایطی را نداشتید و هم اکنون شرایط برای خرید آن فراهم نبود، مهم نیست. توصیه می گردد که حتما این محصول را از واحدهای تولید و بسته بندی تخصصی آن تهیه نمایید. نه این که تحت تاثیر شعارها و تبلیغات واسطه ها و درصد بگیران قرار بگیرید.
از آن جایی که رقم خرمای مضافتی صادراتی ایران به بیش از ۵۰ کشور جهان عرضه می گردد، بنابراین نیاز هر جامعه می تواند متفاوت باشد. مثلا گروهی خریدار خرمای مضافتی فله بوده و یا گروهی دیگر خرمای مضافتی چند صد گرمی را در بسته بندی های کوچک تهیه می کنند.
باید این را در نظر داشته باشید که با توجه به پارامترهای بالا و همچنین نوع بسته بندی و هزینه کارگری، می تواند قیمت خرما مضافتی صادراتی متفاوت باشد.
حال سوال ما از شما این است که بازار هدف شما کدام کشور است؟ فکر می کنید رقم فله یا چیده شده برای شما مناسب است؟ حجم سفارش شما چه مقدار است؟ کدام یک از شرایط حمل و نقل بین المللی می تواند برای بازار شما مقرون به صرفه تر باشد؟
هم اکنون می توانید از مشاوره رایگان تیم ما بهره مند شوید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید