مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

معرفی تولیدکننده و صادرکنندگان خرما مضافتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولیدکنندگان خرما مضافتیصادرکنندگان خرما مضافتی
صادرکنندگان خرما مضافتی

در این مقاله به تولیدکنندگان و صادرکنندگان خرما مضافتی از ایران اشاره می کنیم. اهمیت دانستن این موارد به خرید خرما مضافتی باکیفیت، دست اول با قیمت مناسب کمک شایانی می کند. در ابتدا بهتر است با شرکت های بسته بندی خرما در ایران آشنا شوید.

تولیدکننده خرما مضافتی

تولیدکنندگان خرما مضافتی

به طور کلی، ما دو طبقه ی تولید خرمای مضافتی را داریم. گروه اول، باغداران یا همان مالکان نخیلات هستند. آن ها پس از کاشت نهال و صبر چند ساله، بالاخره ثمره ی باغ خود را جمع آوری می کنند.
لازم به ذکر است این که این محصول تولیدی هر یک از نخیلات با توجه به میزان رسیدگی باغدار و همچنین شرایط آب و هوایی آن منطقه، تا حدودی در طعم، کیفیت و ظاهر می تواند متفاوت باشد.
گروهی دیگر، شرکت ها، صاحبین برند، کارخانه ها و یا همان کارگاه های سورتینگ و بسته بندی خرما مضافتی می باشد. در واقع، این گروه با توافق نخل داران، محصول جمع آوری شده را تمیز و مرتب سازی می کنند. در نهایت، محصول را متناسب با سلیقه، بازار هدف و یا نیاز مشتری صادرات خرما، بسته بندی می کنند.
برخی از این گروه با نام هایی همچون شرکت های بازرگانی خرما نیز فعالیت دارند.

صادرکننده خرما مضافتی

صادرکنندگان خرما مضافتی

ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان خرما در جهان می باشد. تقریبا می توان گفت بیش از ۱۵ نمونه خرما تجاری ایران به سایر کشورهای جهان صادر می گردد.
یکی از ارقامی که همیشه در صدر این ارقام وجود دارد، رطب و خرمای مضافتی می باشد. رقمی که بسیاری آن را با نام خرمای صادراتی بم می شناسند. بنابراین، بسیاری با نام شرکت خرمای مضافتی بم با خدمات تامین، سورتینگ، بسته بندی و همچنین صادرات فعالیت دارند.
اما لازم است بدانید که مناطق بسیار خوب دیگری نیز این رقم را در کیفیت های مطلوب تولید می کنند. بدیهی است که محصولی که در حجم بالا تولید شده و صادرات آن گسترده است، فعالین زیادی را در این حوزه به دنبال داشته باشد.
درست حدس زدید. منظور صادرکنندگان خرما مضافتی می باشند. این گروه زیر مجموعه های مختلفی دارد. اما به طور کلی، می توان آن ها را لیست کرد:

  1. همان تولیدکننده معرفی شده می تواند صادرکننده نیز باشد.
  2. صاحبین برند
  3. تجار و بازرگانان خارجی و داخلی که بسیاری از آن ها از طریق اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران و همچنین انجمن ملی خرمای ایران معرفی یا لیست شده اند.
  4. سایر گروه های بازاریابی
مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید