مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع خرمای مضافتی تولید شده در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل موثر بر نرخ خرما مضافتی ایرانقیمت تولید انواع خرمای مضافتی
قیمت انواع خرمای مضافتی

ایران عزیز بزرگترین مرکز تولید خرمای مضافتی در جهان است. محصولی که در بیشتر استان های خرماخیز ایران با قیمت های مختلف تولید می شود. در این مقاله قصد داریم تاثیر قیمت دست اول خرما مضافتی را در میزان فروش شما بررسی کنیم. همچنین به این موضوع بپردازیم که چه عواملی بر قیمت انواع خرمای مضافتی تاثیرگذار می باشند.

خرما مضافتی ایران

عوامل موثر بر نرخ خرما مضافتی ایران

بر خلاف افراد قدیمی و حرفه ای، گروهی که تازه وارد کسب و کار خرما می شوند، اولین سوال آن ها این است که قیمت خرما چند است؟ این سوال برای تولیدکننده، هزاران پاسخ می تواند داشته باشد. مثلا این که قیمت خرما مضافتی فله و یا خرمای مضافتی که در بسته بندی چیده شده باشد؟ چرا که زمانی که گذاشته می شود تا این محصول به صورت فله و یا چیده شود، متفاوت است. بدیهی است که قیمت تمام شده آن نیز می تواند تغییر کند. به دنبال آن نرخی که به شما پیشنهاد داده می شود نیز متفاوت خواهد بود.

اگر به بازار توجه کنید این موضوع کاملا مشهود است. یا این که رقمی که تولید می گردد چه نوع خرمایی و با چه نوع بسته بندی لحاظ شده است، باید مورد توجه قرار گیرد. حال که این موضوع اشاره شد، قطعا نگاه شما نسبت به آن بازتر شده است و به خوبی متوجه می شوید که موضوع چگونه است.
در بازار خرمای مضافتی ایران با توجه به عرضه و تقاضا، رقم تولید شده هر منطقه قیمت متفاوتی دارد. علاوه بر این موضوع، نوع سورتینگ و یکدست بودن محصول دغدغه ای است که همواره ناراحتی هایی را بین خریداران و فروشندگان به وجود می آورد. به عنوان مثال، تعدادی از افرادی که با ما تماس می گیرند، بدون اطلاعات و آگاهی قبلی، تنها به دنبال پایین ترین قیمت هستند. به این موضوع توجه نمی کنند که یکدست بودن محصول چقدر می تواند در میزان فروش و همچنین کسب سود آن ها کمک کند.

قطعا در این بازار با عباراتی همچون خرمای مضافتی دو ردیف چین، سه ردیف چین و همچنین خرمای مضافتی اقتصادی ۳ کیلویی و یا به صورت فله ۵ کیلویی آشنا هستید. این یعنی تفاوت در نوع بسته بندی.
پس نوع بسته بندی و جنس آن را می توان از متغیرهای بعدی برای قیمت گذاری محصول در نظر گرفت.

لیست قیمت خرما مضافتی

قیمت تولید انواع خرمای مضافتی

با توجه به همه توضحات بالا، قطعا موضوع برای شما شفاف تر و جالب تر شده است. حال اجازه دهید تا بیشتر به این موضوع بپردازیم تا اطلاعات شما تکمیل تر شود.
با گذشت زمان و بازار رقابتی و جذابیت این حوزه، روز به روز تقاضا برای خریداران خرمای مضافتی چه در بازار داخل و چه در بازارهای جهانی گسترش می یابد. جدا از این که تحریم های بسیار سنگین شرایط را برای تجار سخت تر کرده است. اما صرف نظر از این موضوع، ویژه خریداران داخلی، این که این محصول را با چه قیمتی می توانند خریداری کنند، باید اطلاعات کامل تری داشته باشند. مثلا گروهی از خریداران پس از تماس با مجموعه ما، این سوال را دارند که خرما مضافتی بم در تهران چقدر است؟ یا به عبارتی قیمت خرما مضافتی بم تحویل تهران چقدر می شود؟
برای پاسخ این سوال باید بررسی کنیم که حجم سفارش این مشتری چقدر است. چرا که ماشینی که با توجه به حجم این سفارش در نظر گرفته می شود، کرایه متفاوتی دارد. و یا این که نوع محصولی که انتخاب می شود مربوط به کدام منطقه است. مثلا در بازار، قیمت خرمای مضافتی جیرفت نسبتا مناسب تر از رقم بمی است.

عدم اطلاعات کافی در این خصوص باعث شده تا گروهی به رقم قیمت مناسب تر، اما محصول منطقه ای را اشتباهی خریداری می کنند. یعنی در واقع شما پول به محصولی می دهید که مربوط به آن منطقه نیست. بله درست حدس زدید. سر شما کلاه رقته است و شما ان محصول را گران تر خریداری کرده اید!
متاسفانه یا خوشبختانه موضوع قیمت علاوه بر خرما در همه ی کالاها و محصولات از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. این مطلب بسیار قابل توجه است برای افرادی که تنها به دنبال معقوله قیمت هستند و تحت تاثیر قیمت های زیر مظنه بازار قرار می گیرند.
مثلا تعدادی از خریداران را می شناسم که تحت تاثیر قیمت بسیار پایین فروشنده قرار گرفته و از منطقه ای دیگر با صرف کلی زمان و هزینه به استان کرمان آمده و پس از رویت محصول متوجه می شود رقمی که قصد خرید آن را داشته محصول کهنه سال قبل بوده و بار تازه امسال نبوده است. و یا این که پس از مشاهده و بررسی دقیق، متوجه می شود که زیر و رو بار مطلقا شبیه هم نیستند و اختلاف فاحشی بین کارتن های بالایی و کارتن های زیرین وجود دارد.

اگر بخواهیم به این موضوع بیشتر بپردازیم ساعت ها می توان مثال های زیادی را زد. اما برای این که شما بتوانبد یک نگاه کلی و جامع نسبت به انواع خرمای مضافتی که توسط مجموعه های تخصصی و مختلف تولید می گردد داشته باشید، بازه ی قیمتی مشخصی را در تصویر بالا قرار داده ایم.
امید است که با توجه به این قیمت ها، دید شما نسبت به قیمت های واقعی و منصفانه بازتر شود.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید