مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرمای ربی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید خرمای ربی در ابتدای فصلقیمت روز خرمای ربی ایران
قیمت خرمای ربی ایران

قیمت خرمای ربی ایران چقدر است؟ آیا نرخ خرما ربی در طول فصل متفاوت می باشد؟ مزایای خرید خرما در ابتدای فصل و در زمان برداشت خرما چیست؟ چگونه می توانیم از قیمت روز خرمای ربی مطلع شویم؟ قیمت رقابتی و منصفانه کدام است؟

خرما ربی بلوچستان

خرید خرمای ربی در ابتدای فصل

از آن جایی که مطالبی که در این سایت درج می شود کاملا تخصصی است، بنابراین به جرات می توان گفت این مقاله نکات بسیار نابی را در اختیار شما قرار می دهد.
همانطور که می دانید کشور ما تورم محور بوده و بر همین اساس محصولات باغی و سایر کالاها سال به سال جهش قیمت دارند. حتی کالاهای اساسی که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند نیز دستخوش تغییرات قیمت می شوند.
این موضوع در خصوص انواع خرما از جمله انواع خرمای ربی ایران نیز صدق می نماید. می دانید که در فصل گرما و تقریبا انتهای تابستان فصل خرماپزان است. یعنی زمانی که انواع خرماهای زودرس و میان رس زمان برداشت آن ها فرا می رسد. خرمای ربی نیز از جمله ارقام میان رس می باشد.
این محصول عمدتا در استان سیستان و بلوچستان و مناطق مختلف آن از جمله سراوان، ایرانشهر و … به صورت گسترده و حجم های زیاد تولید و روانه ی بازار می گردد.
اما چرا همیشه خرید خرما در ابتدای فصل توصیه می شود؟
همانطور که می دانید افزایش قیمت و یا تورم برای دارندگان محصول و کالا سود سازی دارد. در خصوص خرما نیز به همین شکل می باشد. بنابراین به طور میانگین بسیاری از افرادی که در ابتدای فصل خرید می کنند، در واقع محصول را در کف قیمت خریداری می نمایند. و از همه چیز مهم تر در این بازه ی زمانی حجم خرمای باکیفیت و مرغوب نیز بسیار زیاد است.
به همین دلیل دو مورد از دغدغه های تجار و بازرگانان حل شده است:

  • قیمت بسیار مناسب و رقابتی
  • کیفیت بسیار عالی

لیست قیمت خرما ربی

قیمت روز خرمای ربی ایران

با توجه به توضیحات بالا به خوبی درمی یابید که قیمت در زمان برداشت در بهترین حالت ممکن است. اما در طول سال با توجه به میزان عرضه و تقاضا و حجم صادرات صورت گرفته، به مروز از حجم خرمای تولید شده در ایران کاسته می شود. این در حالی است که تقاضا هیچوقت کاهش نمی یابد بلکه همچنان روند افزایشی دارد.
از طرف دیگر با توجه به تقاضای روز افزون جهت خرید خرما و شناخت کافی مصرف کنندگان از ارزش غذایی بسیار بالای این میوه، شاهد بازایابی بهتر و تقاضای بیشتر این محصول در بازار داخل و بازارهای جهانی هستم.
این موضوع خود به تنهایی می تواند بر قیمت جهانی خرمای ایرانی و یا خارج از آن تاثیرگذار باشد. در واقع در اینجا دو فاکتور مهمی که بر قیمت تاثیرگذار است (حجم تولید و میزان عرضه و تقاضا) را اشاره کردیم.
البته در مقالات قبلی به موارد دیگری نیز اشاره شده است که می توانید آن ها را نیز مطالعه نمایید. مثلا می توان به منطقه تولید و نوع بسته بندی خرما ربی نیز اشاره کرد. چرا که در رقم تولیدی هر منطقه از ایران مثلا استان سیستان و بلوچستان، بخش های جنوبی استان کرمان و … شاهد کیفیت متفاوت محصولات و به دنبال آن تغییرات قیمت هستیم.
اما نیازی نیست شما هر روز و هر لحظه چندین منطقه را رصد کرده و آنالیز نمایید و دائما در حال نرخ گیری باشید. شما می توانید از طریق این صفحه آخرین نرخ روز خرمای ربی را با توجه به پارامترها و موارد ذکر شده در تصویر بالا بررسی کنید.
نرخ های اعلام شده به صورت کلی در نظر گرفته شده و با شرط تضمین کیفیت و عرضه مستقیم اشاره شده است.
بدیهی است که با توجه به شرایط آب و هوایی هر سال حجم تولید خرمای ربی مرغوب متفاوت باشد. از آن جایی که سلیقه ی تولید این محصول برای هر گروه می تواند متفات باشد، بنابراین از طریق راه های ارتباطی ذکر شده می توانید قیمت انواع خرما ربی را با توجه به سفارش شخصی خود استعلام بگیرید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید