مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرما استعمران درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از خرمای استعمران درجه یک چیست؟لیست قیمت خرما استعمران
قیمت خرما استعمران

قیمت خرما استعمران در ایران تابع عرضه و تقاضا می باشد. از جمله عوامل مختلفی که می تواند بر قیمت خرید خرما سایر یا استعمران تاثیرگذار باشد می توان به درجه یک یا دو بودن، ریز و درشتی، یکدست بودن و نوع بسته بندی آن اشاره نمود. در این سایت لیست قیمت خرمای استعمران را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

خرما استعمران درجه یک

منظور از خرمای استعمران درجه یک چیست؟

این موضوع که یک محصول باکیفیت و درجه یک است، یک معیار نسبی برای ارزش گذاری انواع خرما از جمله خرمای استعمران می باشد. اما به طور خلاصه می توان گفت خرمای استعمران درجه یک به رقمی گفته می شود که:

  • عاری از هر گونه عیب و ایراد (از جمله کرم خوردگی، ترش شدگی، ضایعاتی و …) باشد.
  • از کیفیت یکسان و یکدستی برخوردار باشد.
  • ظاهر مناسب و خوش رویت داشته باشد.
  • تازه و محصول همان سال باشد.
  • بسته بندی مناسب و محکمی داشته باشد.
  • سورت مناسبی شده باشد و …

همچنین می توان گفت رابطه ی مستقیمی بین کیفیت و قیمت خرما استعمران وجود دارد. به عبارت دیگر، هر چه در خرمای استعمران ویژگی های بالا بیشتر مشاهده شود، به مراتب قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود و برعکس هر چه محصول ریزتر و فاقد معیارهای بالا باشد، قیمت آن نیز مناسب تر خواهد بود.

لیست قیمت خرما استعمران

لیست قیمت خرما استعمران

همانطور که می دانید قیمت انواع خرما، تابع عرضه و تقاضا برای خرید و فروش آن است. از این رو، عوامل زیادی بر روی ارزش گذاری و قیمت گذاری خرما استعمران تاثیرگذار است.
یکی از این موارد، کیفیت محصول است که در بالا به این موضوع اشاره کردیم. در واقع هر چه یک محصول باکیفیت تر و خوش رویت تر باشد، قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود و برعکس.
البته توجه شود در زمان خرید خرمای استعمران به تبلیغ و تعاریف فروشندگان توجه نکنید. بلکه تنها معیارهایی که در بالا ذکر شده را در نظر بگبرید و سپس آن ها را مقایسه نمایید.
خرما استعمران اغلب در استان خوزستان تولید می گردد و در کارگاه های مختلف خوزستان با سلیقه و تجربیات مختلف با توجه به خدمات و میزان سورتینگی که بر روی آن انجام می شود، قیمت گذاری می شود. بنابراین، وجود کارگاه های مختلف می تواند قیمت های مختلفی را نیز در پیش داشته باشد. البته نوع بسته بندی خرما استمعران نیز می تواند تاثیر زیادی بر نرخ آن داشته باشد.
ما همواره تلاش کرده ایم به طور خلاصه قیمت روز خرمای استعمران یا سایر را بر بایه ی خرید و فروش عمده در لیست بالا به نمایش بگذاریم. بدیهی است که این قیمت با توجه به نوع سفارشات و نوع بسته بندی و سایر خدمات آن، مقداری متفاوت باشد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید