مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرما ربی ارزان چقدر است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرما ربی درجه یک ارزانقیمت خرما ربی ارزان
قیمت خرما ربی ارزان

قیمت خرما ربی ارزان را با دو فرضیه می توان تعریف کرد. می توان گفت منظور خرمای ربی درجه یک با ارزان ترین قیمت. و یا این که ارزان ترین خرمای ربی در بازار ایران. در ادامه به طور کامل به این دو فرضیه می پردازیم.

خرما ربی ارزان

خرما ربی درجه یک ارزان

نیاز مشترک بسیاری از خریداران خرمای ربی این است که هم محصول درجه یک و مرغوب را خریداری کنند و هم پایین ترین قیمت ممکن را پرداخت نمایند.
درجه یک بودن و یا مرغوب بودن، یک متغیر نسبی می باشد. به عبارت دیگر، بسیاری از فروشندگان خرما ربی اعلام می نمایند که محصول آن ها درجه یک می باشد. اما هر یک قیمت متفاوتی را اعلام می نمایند. این یعنی یک کالا شاید درجه یک باشد اما بدیهی است که محصولی با کیفیت بهتر از آن نیز وجود دارد.
البته در مقالات قبلی به طور کامل به ویژگی ها و مشخصات خرمای ربی درجه یک اشاره کرده ایم. حال این محصول درجه یک توسط عامل های مختلف عرضه می گردد.
گاها این محصول طی چند دست واسطه از تولیدکننده به خریدار می رسد. بدیهی است که در این حالت، قیمت بالاتر تمام شود. بنابراین، برای آن که رقم درجه یک را با ارزان ترین قیمت ممکن خریداری کنید، بهتر است با تولیدکنندگان و شرکت های بسته بندی خرما ربی و یا نخل داران، ارتباط مستقیم داشته باشید.

لیست قیمت خرما ربی

قیمت خرما ربی ارزان

قطعا می دانید هر رقم درجه یک، الزاما ارزان نیست. و عکس آن، هر خرمای ارزان نیز درجه یک محسوب نمی شود.
به عبارت دیگر، ارزان ترین خرمای ربی به محصولی گفته می شود که سایز آن ریزتر و رنگ آن بورتر باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های آن، می توان گفت که محصول از سورتینگ خوبی برخوردار نشده است. و یا این که خرما مقداری پوستکی و یا خشک باشد.
همه ی این موارد دست به دست هم می دهند تا قیمت خرما ربی ارزان تر شود. این را در نظر داشته باشید که هم خرما ربی درجه یک و هم نمونه ی درجه دو و یا نمونه ی صنعتی، کاربرد خاص خود را دارند. به عبارت دیگر، مشتری خود را برای بازار هدف خاصی دارا می باشند.
این موارد توضیح داده شد تا شما بررسی کنید که کدام یک از این موارد می تواند برای بازار شما مناسب باشد؟ به گونه ای که منجر به فروش بیشتر شما و رضایت خریداران نهایی را داشته باشد.
با این حال، در تصویر بالا، ما قیمت خرمای ربی را در حالات مختلف به صورت کلی نمایش داده ایم.
بنابراین، جهت استعلام از قیمت روز خرما ربی با توجه به سطح سفارش شما، هم اکنون با ما ارتباط برقرار نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید