مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش خرمای پیارم به صورت عمده و تخصصی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سفارش سورتینگ خرما پیارمسفارش خرمای پیارم به صورت عمده

هم اکنون می توانید سفارش خرمای پیارم را به صورت عمده از طریق این مجموعه ثبت نمایید. به عبارت دیگر می توانید انواع خرمای پیارم را در اوزان و بسته بندی های مختلف و با سورتینگ حرفه ای درخواست نمایید.

خرمای پیارم عمده

سفارش سورتینگ خرما پیارم

در بازار رقابتی این روزها، بسیاری از افراد تنها به فاکتور قیمت توجه ویژه ای دارند. به همین جهت، دلیل انتخاب خود را تنها خرید خرمای پیارم با قیمت مناسب در نظر می گیرند. این در حالی است که در زمان فروش محصول به دلیل عدم یکدست بودن دچار مشکل می شوند. یا این که دوره ی بازگشت فروش یا سرمایه ی آن ها طولانی می شود.
این گروه افراد از آن جایی که شناخت کافی از میزان سورتینگ خرما یا همان یکدست بودن محصول اطلاعات کافی ندارند، همیشه بازنده خواهند بود.
شاید ضرر نکنند ولی سودی هم نخواهند داشت و در کوتاه مدت دچار مرگ کسب و کار می شوند.
خرما پیارم محصولی است که به صورت کاملا تخصصی به فروش می رسد. به عبارت دیگر، کوچکترین تغییر در رنگ، اندازه و تعداد خرما در یک کیلوگرم باعث می شود کیفیت و قیمت محصول نهایی متفاوت باشد.
بنابراین شرکت هایی در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت دارند. آن ها متناسب با سفارش مشتریان خود، طبق موارد بالا، خرما پیارم را طبقه بندی می کنند.
مثلا برخی در سفارش خود به این موضوع اهمیت می دهند که تعداد خرما در یک کیلوگرم کمتر از ۱۱۰ عدد باشد.
در نهایت به جداسازی خرمای قابل مصرف و فروش از نمونه ی ضایعاتی و به دنبال آن طبقه بندی خرما براساس سایز، رنگ و ظاهر، سورتینگ خرما گفته می شود.

سفارش عمده خرمای پیارم

سفارش خرمای پیارم به صورت عمده

تمامی شرکت ها و مجموعه ها متناسب با اهداف و استراتژی های خود فعالیت دارند. یکی از این موارد حداقل و حداکثر خرید و فروش ها می باشد.
به عبارت دیگر، برخی مجموعه ها به صورت حجم های چند کانتینری یا چند تنی معاملات خود را انجام می دهند. برخی دیگر چند صد کیلوگرمی و برخی نیز چند کیلوگرمی و یا در حد چند بسته.
بنابراین مهم می باشد که شما متناسب با حجم و میزان سفارش خود مجموعه ای را انتخاب نمایید.
در ابتدای این چرخه، تولیدکنندگان و تجار بزرگ می باشند. حجم معاملات این گروه ها در تناژ بالا می باشد. از این رو قیمت نهایی برای آن ها ارزان تر و مناسب تر تمام می شود.
مثلا تاجری را در نظر بگیرید که قصد صادرات خرمای پیارم به روسیه دارد. قطعا برای آن سفارش چند صد کیلوگرم توجیه نداشته و صرفه اقتصادی ندارد.
بنابراین حداقل در حد ۱۰ تن به بالا سفارشات خود را لحاظ می کنند. از این رو، شرکت ها و فروشنده هایی هستند که تخصص آن ها فروش عمده خرما می باشد.
به دنبال آن پس از تعاملات صورت گرفته، معاملات خود را انجام می دهند.
مجموعه ی ما در حاجی آباد استان هرمزگان یکی از فروشنده های عمده خرمای پیارم به صورت تخصصی می باشد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید