مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش بسته بندی خرما ربی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر بسته بندی خرمای ربی بر میزان فروشبسته بندی خرما ربی ایران به سفارش
بسته بندی خرما ربی ایران

سفارش تولید و بسته بندی خرما ربی ایران در این مجموعه، متناسب با بسته بندی دلخواه شما، با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه امکان پذیر می باشد. قطعا می دانید که انتخاب نوع بسته بندی مناسب برای بازار هدف، به فروش بیشتر و در نهایت موفقیت شما کمک می کند. کدام نوع بسته بندی خرمای ربی می تواند به شما کمک کند؟

بسته بندی خرما ربی

تاثیر بسته بندی خرمای ربی بر میزان فروش

در ابتدا این سوال را مطرح می کنیم که چرا نوع بسته بندی خرما ربی می تواند بر میزان فروش شما در بازار هدف کمک شایانی نماید؟
قطعا بررسی کرده اید که فروشگاه های مختلف که دیزاین و ظاهر بسیار مطلوبی دارند، مشتری های بسیاری نیز وجود دارند. به عبارت دیگر تقاضا و بازخورد بهتر و بیشتری از سوی مصرف کنندگان و خریداران دریافت می کنند.
در خصوص محصولات باغی نیز به همین شکل است. قطعا می دانید که انواع خرما چون ثمره نخیلات است، از لحاظ اندازه و رنگ تا حدودی متغیر هستند. حال این موضوع با وجود کارگاه های بسته بندی خرما تا حدودی برطرف شده است.
اما گروهی از افراد اصلا توجهی به نوع بسته بندی، جنس و حتی ابعاد بسته بندی نمی کنند. به همین دلیل است که پس از چند سال فعالیت در این حوزه، از چرخه تجارت خرما دور شده و حذف می شوند. این دقیقا همان نکات مهمی است که می تواند به شما کمک شایانی کند.
اگر وارد فروشگاه های بزرگ شوید، بسته بندی های براق و شکیل، با ترکیب رنگ های بسیار مناسب و همچنین اندازه های ایده آل، بسیار شما را تحت تاثیر قرار می دهد.
این که ابعاد بسته بندی محصول در چه اندازه باشد، در حمل و نقل بهتر شما کمک بهتری می کند. تمام این نکات اشاره شده بازخوردهایی است که از خریداران خرما گرفته شده و کاملا برای آن ها اهمیت داشته است.
بدیهی است شما محصولی را انتخاب می کنید که مشتری را تحت تاثیر قرار داده و از سوی مشتری انتخاب شود. در خصوص خرمای ربی ایران نیز به همین شکل است. رقمی که در استان سیستان و بلوچستان بیشترین سطح زیر کشت را داشته و به مرور طی سال های اخیر با توجه به نکات ذکر شده در بالا، به فروش هر چه بهتر و بیشتر آن کمک شده است.

سفارش بسته بندی خرما ربی

بسته بندی خرما ربی ایران به سفارش

ما امکان بسته بندی خرمای ربی که در ایران تولید می گردد را در ۲ مرحله قرار می دهیم. مرحله ی اول زمانی است که محصول از نخیلات جمع آوری می شود و افراد صاحب برند و افرادی که هر ساله به دنبال توسعه کسب و کار خود هستند، در این بازه ی زمانی به خوبی و هوشمندانه ورود می کنند. به عبارتی، محصول را در زمان برداشت از نخیلات تهیه و خریداری می نمایند.
این موضوع به کاهش بهای تمام شده تولید با قیمت مناسب تر برای این تجار و خریداران خرما ربی ایران کمک می نماید. پس اگر شما نیز این قصد را دارید، می توانید از اوایل تیر ماه تا اوایل مهر ماه به این موضوع فکر کنید. در واقع شما می توانید تحت برند و بسته بندی دلخواه، ثمره ای که از نخیلات جمع آوری می شود را بالافاصله در بسته بندی های مد نظر خود ثبت سفارش کنید.
اما مرحله ی دوم زمانی است که ثمر از نخیلات جمع آوری شده و در بسته بندی های متفرقه به سردخانه ها انتقال می یابد. در این صورت شما یا باید خرما ربی را در همان بسته بندی تهیه نمایید و یا مجددا در آن بسته بندی که تمایل دارید، سفارش دهید تا فرآیند ریپک یا همان بسته بندی مجدد برای شما انجام شود. این موضوع یعنی هزینه تولید، بسته بندی و کارگری مجدد.
به همین دلیل شما در بازار می بینید که تجار موفق خرما ربی تولید شده خود را با قیمت مناسب تر از آن چه که برای شما تمام شده عرضه می کنند. تفاوت در همین جا است.

اما خارج از این موضوع، مجموعه های مختلف که به صورت تخصصی به فرآیند تولید و بسته بندی خرما ربی می پردازند، می توانند بهترین گزینه و پیشنهاد برای شما باشد.
چرا که این مجموعه ها افراد و نیروهای متخصص لازم را برای این فرآیند در اختبیار دارند. همچنین به خوبی تفاوت خرمای خوب، بد و ضعیف را می دانند.
پس می توانند سورتینگ بسیار مناسبی را برای شما انجام دهند.
به عنوان مثال، در مجموعه ی ما به صورت حرفه ای این کار صورت می گیرد و خرما ربی درجه یک از نمونه ی ضایعاتی تفکیک می گردد و در نهایت متناسب با سفارش در کارتن های ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی تولید می شود.
بدیهی است که امکان بسته بندی خرما ربی در پک های چند صد گرمی نیز وجود دارد. حال اگر سفارش شما مقرون به صرفه باشد، بنابراین امکان تولید خرما ربی بسته بندی تحت برند شما نیز با قیمت مقرون به صرفه و مناسب فراهم می باشد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید