مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش بسته بندی خرمای سایر صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

رابطه ی نوع بسته بندی خرما با فروش آنسفارش بسته بندی خرمای سایر صادراتی
بسته بندی خرمای سایر

با شروع فصل خرماپزان تقاضا برای خرید و همچنین بسته بندی خرمای سایر آغاز می گردد. رقم خرما سایر بیشتر جنبه ی صادراتی داشته و هر ساله به بسیاری از کشورهای جهان عرضه می شود. کدام نوع بسته بندی برای شما مناسب است؟

رابطه ی نوع بسته بندی خرما با فروش آن

همانطور که می دانید امروزه نوع بسته بندی محصولات، بیرونی ترین عاملی است که می تواند بین مصرف کننده و تولیدکننده کالا ارتباط برقرار نماید. به عبارت دیگر، اولین برخورد مستقیم و اولین چیزی که مشتریان از محصول می بینند و تصور ذهنی براساس آن ساخته می شود، نوع بسته بندی و طرح محصول می باشد. و این موضوع یک استراتژی مهم در خرید مشتری و افزایش فروش محصول به شمار می رود.
این موضوع در رابطه با انواع خرما نیز به همین شکل می باشد. تاثیر بسته بندی بر میزان فروش محصولات از جمله خرما امروزه به این دلیل مهم و قابل توجه است که بسیاری از مصرف کنندگان برای تصمیم گیری دقیق و در نهایت انتخاب یک محصول، به بسته بندی آن توجه می نمایند.
بنابراین، می توان گفت طراحی و بسته بندی انواع خرما از عناصر مهم در فروش آن می باشد. به همین دلیل در بازار، برخی نقش بسته بندی در میزان فروش و بازاریابی خرما را بیشتر از تبلیغات آن می دانند.
در این مقاله بیشتر به بسته بندی خرمای سایر جهت صادرات می پردازیم.

سته بندی خرما سایر صادراتی

سفارش بسته بندی خرمای سایر صادراتی

قطعا با توضیحات بالا تصمیم گرفته اید تا بسته بندی ایده آلی را برای بازار خود در نظر بگیرید. اما حتما می بایست به کیفیت بسته بندی، رنگ، طرح و ابعاد آن نگاه ویژه ای داشته باشید.
پس از این موارد، می بایست مجموعه یا کارگاهی را در نظر بگیرید که توانایی تولید خرما سایر را در بسته بندی مد نظر شما داشته باشد. این کارگاه ها در سراسر ایران فعالیت دارند. و هر یک از آن ها نقاط قوت و ضعف خود را دارند که می توان به قدرت تامین، داشتن تجهیزات لازم و تخصص در سورتینگ و بسته بندی و سرعت عمل کار اشاره کرد.
در نظر داشته باشید که بزرگترین مراکز سورتینگ و بسته بندی خرمای سایر در استان خوزستان و شهرهایی همچون شادگان، اهواز، بهبهان و … فعالیت دارند.
مجموعه ی ما هر ساله در حجم های زیاد امکان تامین، سورتینگ، بسته بندی و صادرات انواع خرما سایر یا استعمران را دارا می باشد.
لازم به ذکر است امکان تولید خرما استعمران خوزستان و بسته بندی تحت برند شما نیز در این مجموعه فراهم می باشد. هم اکنون می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی و راه های ارتباطی ذکر شده در این سایت سفارش خود را ثبت نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید