مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرما مضافتی خوشه ای هرمزگان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار خرما مضافتی تازهخرما مضافتی خوشه ای
خرما مضافتی خوشه ای

خرما مضافتی خوشه ای یا رشته ای رقمی است که برخی از کشاورزان آن را در زمان خارک و به صورت پنگ بر از نخل ها جمع آوری می کنند. رقم جمع آوری شده در سردخانه ها نگهداری و به صورت تازه خوری به بازار عرضه می گردد. استان هرمزگان و منطقه حاجی آباد بزرگترین مرکز عرضه این رقم به شمار می آیند.

بازار خرما مضافتی

بازار خرما مضافتی تازه

می دانید که خرمای مضافتی یکی از ارقام تولیدی ایران می باشد. این رقم در بین ایرانیان محبوبیت زیادی دارد. این محبوبیت در کشور به گونه ای است که این محصول در کلیه فروشگاه های سراسر ایران موجود می باشد. همچنین علاوه بر بازار داخل، هر ساله به سایر کشورهای جهان نیز ارسال می گردد و خرما مضافتی ایران از جمله ارقام پرصادرات به شمار می آید.
اما بحث تازه خوری میوه برای مصرف کنندگان یک بحث جدا و جذاب است. به عبارت دیگر، این رقم پس از جمع آوری از نخلستان ها به سردخانه ها منتقل می شود تا تازه نگهداری شود و در طول سال عرضه گردد.
اما بسیاری از مصرف کنندگان تمایل به خرید خرما مضافتی تازه و استفاده این رقم به همان حالت سنتی و طبیعی و یا رقمی که به خوشه چسبیده، دارند.
یکی از بزرگترین بازارهایی که هر ساله این رقم در آن عرضه می شود، استان هرمزگان و علی الخصوص منطقه حاجی آباد آن می باشد.

خرما مضافتی خوشه ای هرمزگان

خرما مضافتی خوشه ای

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، خرمای مضافتی به خوشه آن چسبیده است. البته به آن ریشه های زرد و سفید رنگ، ریس می گویند. قطعا در بازار دیده اید که بعضی از فروشگاه ها و یا فروشندگان سیار این محصول را به صورت تازه خوری عرضه می کنند. بنابراین این محصول متقاضیان خاص خود را دارد.
زمانی که رقم مضافتی به صورت خارک است، جمع آوری شده و در سردخانه ها در دمای زیر صفر نگهداری می شود. تقربیا در طول سال به مرور در بازار عرضه می گردد. لازم به ذکر است که عمده ترین نوع بسته بندی خرما مضافتی خوشه ای در کارتن های موزی ۱۵ الی ۲۰ کیلوگرمی می باشد.
خرید و مصرف خرمای به ریسه چسبیده برای برخی مصرف کنندگان حس بسیار خوبی دارد. از این رو، در بسیاری از میوه فروشی ها این رقم موجود می باشد.
حال اگر شما به دنبال فعالیت در این حوزه هستید و به دنبال فروش خرمای مضافتی خوشه ای می باشید، در ابتدا باید در نظر داشته باشید که این محصول را از کجا و با چه قیمتی خریداری کنید. استان هرمزگان و منطقه حاجی آباد و مجموعه هایی که در این منطقه فعالیت می کنند، می تواند مناسب باشد.
حال مجموعه ای که بتواند رقم درشت تر و باکیفیت تری را به شما عرضه کند و قیمت مناسبی نیز داشته باشد، می تواند بهترین انتخاب باشد. لازم به ذکر است مجموعه ی ما هر ساله آماده عرضه انواع خرما مضافتی ایران به صورت عمده و مستقیم و همچنین رقم خوشه ای آن، به سراسر کشور از جمله شمال و غرب می باشد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید