مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده خرمای پیارم هرمزگان

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از تولید کننده خرمای پیارمفروشندگان خرما پیارم هرمزگان
تولید کننده خرمای پیارم

در این مقاله قصد داریم تولید کننده خرمای پیارم هرمزگان را در ابعاد مختلف بررسی نماییم. رقمی که از نخیلات جمع آوری می شود، توسط این مجموعه ها سورت و بسته بندی و به بازار عرضه می گردد. در واقع وجود چنین مجموعه ها، شرکت ها و واحدهای تولیدی و بسته بندی، به عرضه و فروش خرمای پیارم با کیفیتی عالی تاثیرگذار است.

تولید کننده خرما پیارم

منظور از تولید کننده خرمای پیارم

خرمای پیارم محصولی باغی است. این محصول توسط نخل داران زحمتکش طی چند سال رسیدگی مستمر، به ثمر می نشیند. می توان گفت تقریبا با توجه به شرایط آب و هوایی و رسیدگی آن، بیش از ۱۰۰ سال باردهی دارد.
تولیدکنندگان خرمای پیارم در ابتدا کشاورزان و نخل داران هستند که بعد از چندین سال ثمره ی تلاش خود را در فصل خرماپزان برداشت می نمایند.
اما گروه دوم، به واحدها و مجموعه هایی گفته می شود که محصول نخیلات را تمیز و طبقه بندی می کنند. به عبارت دیگر، این گروه محصول با سورت باغی را که مقداری گرد و غبار بر روی آن نشسته، مجددا سورت و تمیز کرده و محصول درجه یک و درجه دو را تفکیک می کنند. سپس با توجه به نیاز بازار، تجار و مشتریان، این رقم را طبقه بندی، گروه بندی و بسته بندی می کنند.
وجود چنین مجموعه هایی در فروش عمده و مستقیم خرمای پیارم، در خرید آسان و مطمئن، رونق صادرات و معرفی هر چه بهتر این محصول در بازارهای جهانی تاثیرگذار می باشد.

خرمای پیارم هرمزگان

فروشندگان خرما پیارم هرمزگان

یکی از طبقات بزرگ فروشندگان خرمای پیارم دو گروه ذکر شده در بالا هستند. در واقع، افرادی که قصد خرید مستقیم خرمای پیارم دارند، چه تجار، بازرگانان، عمده فروشان داخل و خارج از کشور، با مراجعه به این گروه ها، محصول مورد نیاز خود را در حجم ها و کیفیت های مختلف خریداری می کنند.
اما گروه دیگر فروشندگان، سرمایه گذاران، تجار و بنک داران و ویزیتورها، پخش کنندگان و در نهایت فروشگاه های کوچک و بزرگ در سراسر ایران هستند.
این یک نمودار از فروشندگان خرمای پیارم است که از جزء به کل معرفی شد. حال با توجه به این توضیحات و حجم و نوع بسته بندی که در نظر دارید، می توانید به این فروشندگان مراجعه و محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید.
البته توجه شود که هر یک از این گروه ها براساس سلیقه، نیاز و استراتژی های مختلفی عمل می کنند. در واقع، خریداران با توجه به نیاز بازار خود، به فروشندگان عمده و جزئی مراجعه کرده و با توجه به حجمی که مد نظر آن هاست خرید خود را انجام می دهند. مثلا افرادی که درصدد خرید خرمای پیارم صادراتی هستند، جهت تهیه محصول باکیفیت و با قیمت پایین تر، بهتر است با گروه اول یعنی واحدها و شرکت های بسته بندی همکاری نمایند.
برعکس افرادی که خرید جزئی دارند بهتر است از پخش کنندگان خرمای پیارم و همچنین فروشگاه ها در سراسر کشور این محصول را خریداری نمایند.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید