مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده خرما زاهدی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از خرما زاهدی صادراتی چیست؟تولیدکنندگان خرما زاهدی صادراتی
تولید کننده خرما زاهدی

بهترین تولید کننده خرما زاهدی کدامند؟ مرکز تولیدکنندگان خرمای زاهدی کجاست؟ آیا قیمت خرمای زاهدی تولیدی این گروه مناسب و رقابتی است؟ منظور از خرمای زاهدی صادراتی چیست؟ آیا خرمای زاهدی صادرات شده با آن چه که در بازار عرضه می شود متفاوت است؟

خرمای زاهدی صادراتی

منظور از خرما زاهدی صادراتی چیست؟

بسیاری از خریداران خرما طبق عادات قدیم و آن چه که در بازار مرسوم بوده اقدام به معرفی محصول می کنند. اما کلیه مطالب درج شده در این سایت به صورت صحیح و تخصصی تهیه شده است.
اجازه دهید به این شکل توضیح دهیم که تنوع تولید خرما در ایران از لحاظ سایز، رنگ، طعم و در نهایت قیمت بسیار زیاد می باشد. حتی می توان براساس میزان رطوبت آن ها را جداسازی نمود.
یکی از پرفروش ترین خرمای تولید شده در ایران که هر ساله در بازار داخل و سایر کشورهای جهان از استقبال خوبی برخوردار می باشد، خرما زاهدی یا قصب است.
از آن جا که این رقم با توجه به بافت و ویژگی ها، رطوبت کمتری دارد، آن را خرما خشک زاهدی نیز می نامند. قیمت مناسب و ماندگاری بالا و شرایط نگهداری مناسب، از حداقل مزایای این رقم به شمار می آید.
همین امر باعث شده تا علاوه بر بازار داخل، به سایر کشورهای جهان نیز صادر شود. از این رو، آن چه که مورد استقبال و تقاضای کشور مقصد قرار می گیرد و استاندارد و بهداشتی است، آن را خرما زاهدی صادراتی می نامیم.

تولید خرما زاهدی

تولیدکنندگان خرما زاهدی صادراتی

تقریبا در همه ی استان های خرماخیز ایران این رقم کاشت و پرورش داده می شود. نخل داران در اوایل مهر ماه هر سال این رقم را از نخیلات سر به فلک کشیده جمع آوری می کنند.
از مهمترین آن ها می توان به خرما زاهدی بوشهر و خرمای زاهدی فارس اشاره کرد.
شرایط آب و هوایی متفاوت هر منطقه باعث شده تا بین هر یک از ارقام تولید شده تا حدودی از لحاظ رنگ، اندازه و میزان گوشت تفاوت هایی وجود داشته باشد. همین موضوع باعث اختلاف قیمت خرما خشک زاهدی در این مناطق شده است.
از آن جا که توجه بازارها و مصرف کنندگان به خرید خرما زاهدی تازه و سالم با کیفیت یکدست (صرف نطر از رنگ و اندازه) رو به افزایش است، گروه دیگر از تولیدکنندگان معرفی می شوند. آن هم واحدهایی که متخصص در سورتینگ و بسته بندی خرما هستند. با توجه به این که رقمی که از نخیلات جمع آوری می شود خیلی یکدست نمی باشد، وجود این کارگاه ها نیاز بازارهای معرفی شده را برطرف می سازد.
بنابراین، بهترین این واحدها، مجموعه هایی هستند که خدمات بهتر با قیمت مناسب تری را عرضه کرده و علاوه بر اشراف کامل بر بازار، متخصص در این حوزه هستند.
افرادی که قصد تهیه و صادرات خرمای زاهدی از ایران به کشور مقصد دارند، این واحدها را به عنوان بهترین گزینه در نظر داشته باشند. در واقع، با مقایسه و بررسی چند مجموعه ی معتبر می توانید بهترین این محصول را با قیمت رقابتی و مناسب تر انتخاب نمایید.
لازم به ذکر است بسیاری از افراد و گروه ها بر این باورند که آن چه از ایران صادر می شود، نسبت به رقمی که در بازار داخل عرضه می گردد، کیفیت بالاتری دارد. این تفکر استباه است. جرا که آن چه که در بازارهای مختلف مشاهده می کنید، براساس نیاز همان بازار انتخاب شده است.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید