مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده خرما مضافتی از نخلستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای خرید خرما از نخلستانخرید عمده خرما مضافتی به صورت مستقیم
خرید عمده خرما مضافتی

خرید عمده خرما مضافتی در ابتدای فصل و از دل نخلستان ها مزایای زیادی برای تجار و فعالین در این حوزه دارد. از جمله مزایای آن می توان به مدیریت زمان، مدیریت هزینه ها و در نهایت خرید خرمای مضافتی با قیمت مناسب اشاره نمود.

خرمای مضافتی بم

مزایای خرید خرما از نخلستان

در بازار و تجارت انواع خرما، هستند افرادی که علاقمند به فعالبت در این حوزه می باشند اما از تجربه و دانش کمتری برخوردارند.
نکته ای که حائز اهمیت است این است که خرما محصول نخلستان و باغات می باشد و در طول سال تنها یکبار جمع آوری و به سردخانه ها و مکان های خشک و خنک انتقال پیدا می کند تا نیاز بازار را در طول ماه های آینده برطرف نماید.
بنابراین این که هر خرما در چه بازه ای از سال برداشت می شود و این که بار کدام منطقه است، حائز اهمیت است. اهمیت این موضوع زمانی آشکار می گردد که تجار موفق با مدیریت زمان، اقدام به خرید خرما می کنند.
به عبارت دیگر، آن ها می دانند که هر خرمایی مثلا انواع خرمای مضافتی، در چه زمانی و در چه شهرهایی کاشت و برداشت و روانه ی بازار می شود. از این رو، چند روز و یا چند بازه ی زمانی قبل از برداشت، اقدام به برنامه ریزی جهت تهیه ی محصول می کنند.
این کار مزایای زیادی دارد. چرا که باعث می شود در کنار مدیریت زمان، مدیریت هزینه و قیمت نیز صورت گیرد. به عنوان مثال، هر ساله بسیاری از تجار با مجموعه های مختلف از جمله مجموعه ی ما، پس از توافقات صورت گرفته، اقدام به خرید خرما در ابتدای فصل و از دل نخلستان ها می نمایند.
این کار باعث می شود خرما پس از جمع آوری بلافاصله به سالن های بسته بندی انتقال پیدا کرده و ارسال شود.
در این میان، هزینه های آنجنانی حمل و نقل و هزینه های نگهداری محصول حذف می شود. و از همه مهمتر این که خرما با کمترین قیمت ممکن عرضه و چندین عامل یا واسطه نیز حذف می گردد.

خرید عمده خرمای مضافتی

خرید عمده خرما مضافتی به صورت مستقیم

در کنار مزایای ذکر شده در بالا، این موضوع را باید در نظر داشته باشید که حجم معاملات در این مراحل به صورت تناژ حداقل ۴ تن، ۱۰ تن، ۲۰ تن و به بالا می باشد.
به اختصار، در بازار به این معاملات خرید خرما مضافتی به صورت عمده گفته می شود. هر چه حجم این معاملات بیشتر باشد، در واقع بهای تمام شده یا همان قیمت خرما مضافتی خریداری شده به مراتب پایین تر می شود.
لازم به ذکر است که این گروه خریداران شامل صادرکنندگان خرمای مضافتی و همچنین تجار و یا عمده فروشان مراکز هر استان از جمله تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و … می باشند.
در بازار خرما مضافتی ایران شرایط کار در بیشتر موارد به این شکل است که شما با بررسی و مقایسه ی مجموعه های مختلف و بررسی تعهدات و تجربیات آن ها اقدام به مذاکرات و جمع بندی با آن مجموعه تولیدی می کنید. در ادامه این مجموعه های تولیدی با شناسایی بهترین نخیلات و تجربه و تخصص خود، اقدام به جمع آوری محصول کرده و با حذف واسطه های موجود، تلاش می کنند تا با قیمت مناسب تر و حاشیه ی سود منطقی و منصفانه این محصول را در تناژ بالا و همچنین در طول سال تامین و ارسال نمایند.
مجموعه ی ما هر ساله با شناسایی بسیاری از نخستان های باکیفیت و همچنین همکاری با بسیاری از نخل داران زحمتکش، اقدام به تامین، سوریتینگ، بسته بندی و صادرات انواع خرما مضافتی مناطق مختلف از جمله بم، جیرفت، سراوان، ایرانشهر و … نموده و سعی در ارسال مستقیم این محصول برای تجار و خریداران عمده می نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید