مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش عمده خرمای مضافتی به سراسر ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نمایندگی خرما مضافتی بمپخش عمده خرمای مضافتی
پخش عمده خرمای مضافتی

جهت پخش عمده خرمای مضافتی در سراسر ایران و همچنین اخذ نمایندگی و شرکت پخش این رقم هم اکنون می توانید با مجموعه ی ما ارتباط برقرار نمایید. مجموعه های مختلفی در بم، بروات، نرماشیر، جیرفت و سایر مناطق خرماخیز فعالیت می کنند که به صورت مستقیم و غیر مستقیم این محصول را به متقاضیان عرضه می نمایند.

شرکت پخش خرمای مضافتی

نمایندگی خرما مضافتی بم

یکی از محصولات باغی که اغلب در سبد کالایی مصرف کنندگان و خانواده ها قرار دارد، میوه ی خرما می باشد. اگر به فروشگاه های سراسر کشور توجه کنید خرما مضافتی، خرما زاهدی، خرما پیارم، در بیشتر این مکان ها عرضه می گردد. آن هم به دلیل تقاضای بالای مصرف کنندگان.
بدیهی است محصولی که در طول سال متقاضی دارد، می بایست فروشندگان زیادی نیز داشته باشد. این یعنی بازار رقابتی سنگین بین فروشندگان. در اینجا محصول مورد بحث خرمای مضافتی بم می باشد که در بیشتر فروشگاه ها مشاهده می شود.
در طول این مسیر چالش هایی همچون نوسانات قیمت، تامین در طول سال و عرضه محصول باکیفیت همواره مورد توجه قرار می گیرد. مخصوصا این که محصولاتی که عرضه می شوند تحت برند و کیفیتی یکسان باشند.
همین موضوع باعث شده تا بسیاری از فعالین به دنبال اخذ نمایندگی فروش خرما در برندهای معتبر و قدرتمند در طول فرآیند کار خود باشند. این موضوع مزایا و معایب خاص خود را دارد.
اما اگر بخواهیم به مزایای آن اشاره کنیم این است که همواره شما محصولی را عرضه می کنید که پشت بند بار داشته و هیچ وقت در طول سال کسری موجودی نخواهید داشت.
این که شرایط نمایندگی هر یک از برندها و مجموعه ها به چه شکل است، تا حدودی متغیر است. مثلا برخی از این شرکت ها داشتن سابقه ی کاری، پخش مویرگی، داشتن وسیله ی پخش و حداقل مکان و امکانات جهت انبار گردانی را دارند.

پخش عمده خرما مضافتی

پخش عمده خرمای مضافتی

حال شاید از خود بپرسید که آیا جهت موفقیت در این بازار و حوزه حتما باید نمایندگی داشت؟ خیر. شما می توانید از طریق مجموعه ها و شرکت هایی که فروش مستقیم خرمای مضافتی را در دستور کار دارند ارتباط برقرار کرده و در حجم های مختلف انواع این محصول را در بسته بندی های متنوع ثبت سفارش نمایید.
ما معتقدیم که بحث نمایندگی مزایای خاص خود را دارد. اما تا حدودی شما را محدود به یک بازار و کالای خاص می کند. در واقع اگر دقت کرده باشید شمال ایران یا غرب ایران سلیقه های متفاوتی دارند. هم از لحاظ میزان رطوبت خرما، اندازه و کیفیت و هم از لحاظ نوع بسته بندی خرمای مضافتی.
مجموعه های مختلفی در بم، بروات، نرماشیر، جیرفت و سایر مناطق خرماخیز فعالیت می کنند که به صورت مستقیم و غیر مستقیم این محصول را به متقاضیان عرضه می نمایند.
مجموعه ی ما نیز هر ساله علی رغم تامین، بازار صادرات، امکان تامین تجار حرفه ای را به صورت عمده و در تناژ بالا در سراسر کشور دارا می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره ی تخصصی هم اکنون می توانید از طریق پل های ارتباطی ذکر شده در این سایت با ما ارتباط برقرار نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید