مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت خرما پیارم صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار خرما پیارم صادراتیقیمت خرما پیارم صادراتی

در این مقاله قصد داریم قیمت خرما پیارم صادراتی را براساس پارامترهای مختلف آنالیز و بررسی کنیم. قطعا می دانید که تجار و بازرگانان حرفه ای نگاه ویژه ای به متغیرهای کلان اقتصادی و همچنین تغییرات نرخ ارز دارند. بر همین اساس می توانند آخرین قیمت انواع خرما پیارم را تحلیل نمایند.
در ابتدا لازم است به این نکته اشاره کنیم که آیا همه ی ارقام خرمای پیارم ایران جنبه ی صادرات را دارند یا خیر؟ معیار انتخاب تجار برای رقم صادراتی کدام است؟

خرمای پیارم صادراتی

بازار خرما پیارم صادراتی

یکی از کالاهایی که هر ساله ار کشورهای مختلف به سایر کشورها صادرات می شود، محصولات باغی می شود. یکی از مهمترین محصولات باغی ایران انواع خرما از جمله خرمای پیارم می باشد. رقمی که در همه ی استان های خرماخیز ایران تولید می شود. اما سرآمد همه ی آن ها استان هرمزگان است.
در واقع این منطقه یکی از بزرگترین مراکز تولید خرمای پیارم صادراتی می باشد. با توجه به داده های آماری هر ساله بیش از ۵۰% این حجم تولیدی صادرات می گردد و الباقی آن در بازار داخل مصرف می شود.
با توجه به شرایط موجود کشورها و توجه ویژه به کالاهای وارداتی، می بایست آخرین قوانین و مقررات واردات و صادرات برای هر کشور مورد توجه قرار گیرد. مثلا براساس استانداردهای تعریف شده در ایران، جهت صادرات فرقی ندارد رقم انتخابی شما سایز آن کوچک باشد یا بزرگ، رنگ آن قهوه ای کمرنگ باشد یا مایل به مشکی.
به عبارت دیگر، برای این که این رقم بتواند گواهی های لازم را برای صادرات داشته باشد می بایست در آن آفت زنده و مواد خارجی وجود نداشته باشد. مثلا شن، ماسه، کاه و …
البته بعد از توجه به این موارد، می بایست نوع بسته بندی و اطلاعات مندرج کافی بر روی محصول نیز در نظر گرفته شود.
رعایت همه ی موارد ذکر شده در بالا می تواند بر قیمت عمده خرمای پیارم در بازار موثر باشد.

لیست قیمت خرما پیارم

قیمت خرما پیارم صادراتی

از قدیم گفته اند هر گردی گردو نیست. حال ما به شما می گوییم هر رقمی نمی تواند مناسب صادرات باشد. در واقع، خرما پیارم صادراتی در مجموعه ها و سالن های بسته بندی مجددا مورد بررسی و آماده سازی قرار می گیرد. به عبارت دیگر، خرمای پیارم با سورت باغی که مقداری ضایعات و گرد و خاک دارد می بایست مرتب سازی و تمیز گردد.
اما در خصوص قیمت این رقم، صرف نظر از این که کیفیت نوع صادراتی می تواند متفاوت باشد، اما تغییرات نرخ ارز نیز در تصمیمات خریداران موثر است.
چرا که خریداران قیمت عرضه این محصول را در بازار هدف خود مورد بررسی قرار می دهند. و برای آن ها بسیار مهم است که بهای تمام شده کالایی که خریداری می کنند تا زمانی که به مصرف برسد، چقدر می شود.
از آن جایی که این تجار پول رایج کشور خود و یا دلار را در صرافی های ایرانی چنج می کنند، این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.
ناگفته نمایند علاوه بر این مورد، بازه ی زمانی نیز می تواند بر نرخ محصول تاثیرگذار باشد. منظور در ابتدای فصل، میان فصل و یا انتهای فصل می باشد.
این موضوعات برای برخی افراد ممکن است موجب نگرانی شود. اما جای نگرانی نیست. چرا که مجموعه ی تولیدی ما آخرین قیمت محصول را با توجه به همه ی پارامترها و فرض عرضه مستقیم خرما پیارم، در این صفحه به انتشار می رساند.
بنابراین اگر به دنبال آگاهی کامل ار آخرین نرخ این محصول هستید، علاوه بر مراجعه به این صفحه می توانید از راه های ذکر شده در انتهای مقاله جویای این موضوع باشید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید