مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

معرفی بهترین خرما سایر خوزستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص خرمای استعمران یا سایربهترین خرما سایر خوزستان

خرما سایر یا استعران یکی از بهترین ارقام تولیدی ایران به شمار می آید. بزرگترین منطقه ی تولید خرمای سایر در کشور استان خوزستان می باشد. البته مقدار کمی از این رقم در استان بوشهر نیز تولید می گردد. اما حجم آن بیسیار کم است. ویژگی های بهترین خرما سایر کدام است؟

بهترین خرما سایر خوزستان

خواص خرمای استعمران یا سایر

دوستان زیادی با مجموعه ی ما تماس گرفته و بخشی از سوالات آن ها این است که بهترین خرمای ایران مربوط به کدام منطقه است؟ بهترین خرما کدام است؟ کدام خرما خواص بیشتری دارد؟
اما نظر ما این است که این سوالات می تواند به شکل دیگری پرسیده شود. به این شکل که بهترین از لحاظ قیمت، رنگ، اندازه، طعم کدام رقم است؟
مثلا در این مواقع ما به خرمای سایر یا همان استعمران اشاره کردیم. رقمی که یکی از بهترین ارقام صادراتی طبقه بندی می گردد. یعنی حجم زیادی از صادرات خرمای ایران را به خود اختصاص می دهد وداز بهترین خرماهای خوزستان است.
البته در کنار آن می توان به رقم مجول و برحی نیز که در این استان تولید می شوند نیز اشاره کرد که طعم های بسیار عالی دارند. اما از نظر ماندگاری و قیمت می توان در استان خوزستان به همین رقم خرما سایر اشاره نمود.
و نکته ی بعدی در خصوص خواص می باشد، که می توان گفت همه ی خرماها خواص نسبتا یکسانی دارند. ولی در برخی پارامترها تا حدودی متفاوت می باشند.
در خصوص خرما استعمران می توان گفت که این رقم دارای انواع ویتامین ها، مواد معدنی، کلسیم، منیزیم، پتاسیم، فیبر و … بوده که برای سلامتی بدن ارزش بسیار بالایی دارد.

خرمای سایر خوزستان

بهترین خرما سایر خوزستان

حال که تا حدودی با این رقم محبوب و تولید شده خوزستان بیشتر آشنا شدید، لازم است تا با بهترین این رقم نیز آشنا شوید.
همانطور که نیاز مصرف کنندگان و سلیقه ی آن ها متفاوت است، عبارت بهترین هم می تواند برای ان ها به گونه های مختلفی تعریف گردد.
اما اگر بخواهیم به صورت تخصصی نسبت به این موضوع نگاه کنیم، پارامترهایی را باید در این خصوص در نظر بگیریم. مثلا یکی از مهمترین آن ها این که محصول کدام منطقه است؟ همواره منطقه کارون و شادگان در حجم تولید بهترین خرمای سایر مورد توجه قرار دارند.
مورد بعدی می توان به سایز و انداره آن اشاره کرد. به این صورت که هر چه اندازه ی خرما یا تعداد آن در یک پوند، کمتر باشد، به عبارت دیگر اندازه خرما درشت تر است.
و این پارامتر و متغیر دیگری برای بهترین رقم در نظر گرفته می شود.
مورد دیگر رنگ خرما می باشد. از آن جا که رنگ این محصول از قهوه ای کهربائی تا قهوه ای پررنگ مایل به مشکی و یا قرمز تولید می شود، می توان گفت هر چه قهوه ای تیره تر باشد به مراتب بازار پسندی بهتری دارد.
در نهایت می توان به خدمات سورتینگ و یکدست بودن آن اشاره کرد. که این موضوع در مجموعه های مختلف به صورت تخصصی صورت می گیرد.
اما یک سوال، آیا ضرورت دارد که شما همیشه برای بازار هدف خود بهترین آن را انتخاب نمایید؟ آیا نمونه های متوسط یا سایز ریز آن و یا نمونه ی ارزان تر مورد استفاده قرار نمی گیرد و مشتری ندارند؟ باسخ منفی است.
نکته ای که شما باید به خوبی به آن توجه کنید این است که بهترین این رقم که برای بازار هدف شما مناسب بوده و به فروش بیشتر و رضایت حداکثری مصرف کنندگان منجر می شود کدام است؟
هم اکنون جهت مشاوره ی رایگان و تخصصی و یا فروش خرما سایر خوزستان می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید