مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرمای سایر بدون هسته صادراتی خوزستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرمای بدون هسته چیست؟خرمای سایر بدون هسته صادراتی
خرمای سایر بدون هسته

خرمای سایر بدون هسته از جمله ارقام محبوب ایران جهت صادرات به سایر کشورهای جهان می باشد. این رقم به دلیل بافت نرم و نیمه خشکی که دارد به راحتی هسته کشی می شود. شما می توانید متناسب با بازار هدف خود، انواع خرما سایر یا استعمران خوزستان را به صورت باهسته و بدون هسته از این مجموعه تهیه و خریداری نمایید.

خرما سایر بدون هسته

خرمای بدون هسته چیست؟

همانطور که در مقالات قبل نیز اشاره شده است، میوه ی درخت نخل در تمامی مراحل تولید و به ثمر رسیدن، دارای هسته می باشد. به عبارت دیگر، این میوه در مرحله خارک، رطب و خرما از هسته ای سفت و محکم برخوردار است.
خرمای بدون هسته شامل دو دسته می شود. دسته اول شامل نمونه ای که براساس شرایط آب و هوایی و تغییرات در محصول، ایجاد می گردد. گروه دوم خرمای باهسته ای که در مجموعه ها و واحدهای تولیدی توسط کارگران هسته کشی و تبدیل به رقم بدون هسته می شوند.
از جمله ارقامی که در اثر تغییرات آب و هوایی بی هسته تولید شده اند، می توان خرمای کبکاب بی هسته (سیس) و خرما پیارم بی هسته (منگ) را نام برد.
اما رقم خرمای استعمران یا همان خرما سایر از جمله ارقام گروه دوم می باشند که با توجه به سفارش مشتری (که اغلب برای صادرات می باشد)، هسته کشی و بسته بندی می گردد. که در این مقاله به این رقم تولیدی بیشتر خواهیم پرداخت.

خرمای سایر بدون هسته صادراتی

خرمای سایر بدون هسته صادراتی

خرما سایر بدون هسته ایران نیز در کنار نمونه ی باهسته آن، از جمله ارقام بسیار شناخته شده در جهان می باشد. از این رو هر ساله جهت صادرات به بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی مورد توجه فراوان قرار می گیرد. و می توان گفت توانایی رقابت با بازارهای جهانی را دارد.
همانطور که می دانید استان خوزستان بزرگترین مرکز تولید انواع خرمای سایر در ایران معرفی می گردد.
این محصول علاوه بر طبقه بندی براساس تعداد خرما، با توجه به هسته آن، به دو دسته با هسته و بدون هسته تقسیم بندی می گردد.
یکی از ویژگی های مهمی که باعث شده خرمای سایر محبوبیت زیادی در بین تجار داشته باشد، بافت نیمه خشک آن و قابلیت جداسازی هسته و به اصطلاح هسته کشی آن است.

هسته ی خرما نیز مانند میوه ی آن، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال از پودر هسته ی خرما در غنی سازی مواد غذایی و خوراک دام و همچنین برای درمان بیماری ها استفاده می شود.
نمونه ی بدون هسته خرما استعمران، معمولا به دلیل کاربردهای فراوانی که دارد، همواره بیشترین میزان صادرات را به خود اختصاص می دهد. از موارد استفاده خرمای سایر بی هسته می توان در تهیه ی انواع شیرینی، دسر، شکلات و نان خرمایی و همچنین تهیه شیره خرما، خمیر خرما و … اشاره نمود.

تولید عمده انواع خرما استعمران، با توجه به نیاز بازار و میزان سفارش، توسط این مرکز تولیدی فراهم می باشد. این مجموعه با توجه به نیاز مشتریان داخلی و خارجی، در ابتدای فصل اقدام شناسایی نخیلات و جمع آوری خرمای مرغوب می نماید.
از این رو، فروش و صادرات انواع خرمای سایر بدون هسته و باهسته، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت امکان پذیر است.
برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه سفارش و تهیه نمونه ی باهسته و بدون هسته این رقم و مشاوره رایگان جهت صادرات آن، می توانید با ما در ارتباط باشید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید