مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادراتی خرما سایر در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرمای درجه یک صادراتیشرکت صادراتی خرما سایر

شرکت صادراتی خرما سایر عبارت است از مجموعه ای که صفر تا ۱۰۰ تامین، تولید، بسته بندی و ارسال به کشور مقصد را انجام می دهد. در ایران علی الخصوص استان خوزستان، شرکت های بازرگانی خرما و تولیدکنندگان مختلفی این فرآیند را انجام می دهند. در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم.

خرمای سایر صادراتی

خرمای درجه یک صادراتی

در ایران که یکی از قطب های تولید خرما در دنیاست، تنوع تولید بسیار بالا می باشد. بدیهی است که همه ی ارقام تولیدی برای صادرات مناسب نباشند.
به عبارت دیگر، برخی از ارقام چون بازاریابی مناسبی برای آن نشده و یا شناختی از آن در بازار وجود ندارد، بنابراین کمتر مشتری صادرات خرما پیدا می شود که آن را انتخاب نماید. و یا شاید برای آن ها طرح توجیهی برای بازاریابی و معرفی این رقم جدید و ناشناخته وجود نداشته باشد.
دلیل دیگر هم می تواند حجم تولید محصول باشد. مثلا هیچ تاجر یا بازرگانی به دنبال خرید خرمایی که حجم تولید آن کم است (اصطلاحا پشتبند بار ندارد) وقت، انرژی و سرمایه ای بابت این رقم نمی کند.
پس می توان نتیجه گرفت که بیشتر تجارف خرمایی را برای صادرات انتخاب می نمایند که بهتر شناخته شده و در حجم بالا قابل تامین باشد.
حال اگر این محصول استاندارد صادرات خرما را نیز داشته باشد به عنوان خرمای درجه یک صادراتی طبقه بندی می گردد.
از مهمترین این ارقام می توان به خرما سایر، خرما مضافتی، خرما پیارم، خرما زاهدی، خرما کبکاب، خرما کلوته، خرما ربی و … اشاره کرد.

صادرات خرما سایر

شرکت صادراتی خرما سایر

همانطور که می دانید، خرمای سایر یا همان خرمای استعمران بیشتر در استان خوزستان و در حجم چند هزار تنی تولید می شود.
از این رو، شرکت ها و واحدهای زیادی در این استان به تامین، تولید و بسته بندی این رقم فعالیت دارند.
سطح کمی و کیفی، دانش و اطلاعات و تخصص همه ی این مجموعه ها یکسان نیست. مثلا برخی تنها تولید و بسته بندی می کنند. اما برخی مجموعه های دیگر در حجم فعالیت های بیشتر همچون بازاریابی، تولید و بسته بندی و صادرات به کشور مقصد نیز فعالیت دارند. اصطلاحا شرکت های صادراتی خرمای سایر نامیده می شوند.
مثلا فرد یا گروهی که قصد صادرات خرما به ترکیه دارد، با مراجعه به گروه دوم، خیال خود را بابت صفر تا ۱۰۰ این کار راحت می کند.
البته لازم به ذکر است، این شرکت های خرما صادراتی در دیگر استان ها نیز فعالیت دارند. ولی همانطور که اشاره شد، بزرگترین این شرکت ها در استان خوزستان و شهرهایی همچون شادگان، اهواز، آبادان و … می باشند.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید