مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات خرمای ربی صادراتی سیستان و بلوچستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرما ربی سیستان و بلوچستانمشخصات خرمای ربی صادراتیقیمت روز خرما ربی صادراتی سیستان و بلوچستان
مشخصات خرما ربی صادراتی

مشخصات خرمای ربی صادراتی به شما در کسب و کارتان کمک می کند تا همیشه انتخاب درستی داشته باشید. همین امر باعث می شود تا شما به درستی بتوانید انواع خرما ربی سیستان و بلوچستان را با قیمت متناسب با کیفیت خریداری کنید.

خرمای ربی سیستان و بلوچستان

خرما ربی سیستان و بلوچستان

همانطور که می دانید استان سیستان و بلوچستان از بهترین مراکز تولید انواع خرما در ایران می باشد. یک از بهترین خرما های این استان خرما ربی است. این محصول در سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) با نام خرما ربی سیستان و بلوچستان ثبت جهانی شده است.
ظاهر کشیده و رنگ این محصول مشکی و مشتری پسند می باشد. ویژگی و میزان رطوبت این محصول باعث شده آن را خرما خشک ربی نیز بنامند.
در استان سیستان و بلوچستان هر ساله توجه به کیفیت و نوع بسته بندی باعث فروش بیشتر این محصول شده است.

خرمای ربی صادراتی

مشخصات خرمای ربی صادراتی

در سال های قدیم، در این استان این محصول در کیسه های غیر بهداشتی یا نامناسب از کشاورزان خریداری می شد. همین امر باعث می شد در طول حمل و نقل، ضایعات این محصول به مراتب بیشتر شود. اما امروزه توجه به نوع جمع آوری و بسته بندی باعث شده محصولی که از نخلستان و نخلداران جمع می شود ظاهر به مراتب بهتری داشته باشد.
مجموعه ما این نوع محصول را خرما ربی با سورت باغی نامگذاری می کند. این محصول مناسب برای صادرات نمی باشد.
ما معتقدیم از مشخصات خرمای ربی صادراتی این است که محصول نهایی باید فاقد هر گونه گرد و خاک، محصول کرم خورده و بلبل خورده باشد. از این رو در کارخانه این محصول را مجددا سورت کارخانه ای کرده و گرد و خاک آن را می گیریم.
در مجموعه ما این محصول برای صادرات مناسب و عالی تشخیص داده می شود. این محصول را خرما ربی با سورت کارخانه ای نامگذاری می کنیم.

خرمای ربی سیستان و بلوچستان

قیمت روز خرما ربی صادراتی سیستان و بلوچستان

بسیاری از خریدارن خرما ربی تفاوت دو نمونه بالا را ندانسته یا درک نمی کنند. و از قدیم یاد گرفتند این محصول را تحت هر شرایطی و با هر کیفیتی به فروش بگذارند.
توصیه ما این است اگر صاحب برند و تولیدکننده خرما ربی هستید همان نمونه خرما ربی با سورت باغی برای شما مناسب است.
اما اگر تاجر یا فروشنده این محصول هستید، می بایست محصولی را انتخاب کنید که از هر مورد قابل صادرات بوده و قابل فروش برای مصرف کننده نهایی باشد.

برای درک بهتر به مثال زیر توجه شود:

فرض کنید قیمت خرما ربی با سورت باغی و وزن ناخالص کیلویی 15000 تومان باشد. در این صورت ما این محصول را 5 الی 15 درصد سورت می کنیم. به عبارت دیگر 5 الی 15 درصد را به عنوان ضایعات از محصول نهایی جدا می شود. سپس از کارتن های درجه یک و مشتری پسند استفاده می کنیم. آنگاه  با دستگاه گرد و خاک خرما گرفته می شود. همه این موارد مستلزم هزینه تولید و کارگری می باشد. در نتیجه قیمت خرما ربی در دو حالت بالا متفاوت خواهد بود.

خارج از این موضوع قیمت روز خرما ربی هر دو نمونه بالا با توجه به میزان عرضه و تقاضا متفاوت خواهد بود.
از همه چیز مهمتر، از آنجا که خرما ربی یک محصول صادراتی نیز می باشد بنابراین عوامل خارجی از جمله قیمت ارز هم می تواند بر نرخ خرما ربی تاثیر مستقیم داشته باشد.
از آنجا که مجموعه ما تسلط کافی نسبت به بازار خرما ربی ایران دارد، و با بسیاری از نخلداران این محصول در ارتباط است و در ابتدا فصل این محصول را از نخلستان ها جمع آوری می کند، بنابراین قیمت روز خرما ربی را با انواع بسته بندی و بدون واسطه را در این صفحه اطلاع رسانی می کند.

جواد تهمتن

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید