مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرمای کلوته صادراتی کهنوج

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع خرمای صادراتی ایرانخرمای کلوته صادراتی کهنوج
خرمای کلوته صادراتی کهنوج

خرمای کلوته صادراتی کهنوج از جمله ارقام تجاری و محبوب ایران شناخته می شود. می توان گفت یکی از بهترین مناطق و مراکز تولید خرمای کلوته در ایران جنوب استان کرمان و منطقه ی کهنوج می باشد. بسیاری خرما کلوته کهنوج را به خوبی نمی شناسند. اما لازم است بدانید که بخش زیادی از این محصول به سایر کشورهای جهان صادر می گردد.

معروف ترین خرمای مضافتی

انواع خرمای صادراتی ایران

همانطور که می دانید میوه خرما یک محصول مقوی و پرانرژی است. به جرات می توان گفت اکثر مسلمانان دنیا با این رقم آشنا هستند.
علاوه بر آن، در بسیاری از کشورها ی جهان از جمله کشورهای اروپایی، کشورهای CIS و … این رقم مورد مصرف قرار می گیرد.
تجار زیادی در سراسر دنیا با مراجعه به کشورهای خرماخیز و تولیدکننده انواع خرما از جمله مصر، ایران، عربستان، عراق، تونس و … این محصول را در حجم های زیاد خریداری می کنند.
سطح زیر کشت و حجم تولید این محصول در کشور بیانگر این است که ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خرمای دنیا می باشد. و هر ساله انواع خرما در حجم های کم و زیاد تولید در استان های خرماخیز آن تولید می گردد.
اما لازم است بدانید که همه ی آن ها صرفه ی اقتصادی، تجاری، بازاریابی و صادرات به سایر کشورها را ندارند. اما از مهمترین ارقام پرفروش، محبوب و پرصادرات از ایران می توان به ارقامی همچون خرما مضافتی، خرما کلوته، خرما زاهدی، خرما پیارم، خرما استعمران، خرما شاهانی، خرما ربی، خرما شهابی و … اشاره کرد.
اما موضوع مورد بحث این مقاله رقم محبوب و قیمت مناسب خرما کلوته است. رقمی که حجم وسیع تولید آن مربوط به استان کرمان و شهرهای زیر مجموعه ی آن به ویژه جنوب کرمان می باشد.

خرما کلوته صادراتی کهنوج

خرمای کلوته صادراتی کهنوج

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، تک تک شهرهای جنوبی استان کرمان از جمله کهنوج، عنبرآباد، جیرفت، رودبار، قلعه گنج و حتی بم، از مناطق تولید انواع خرمای کلوته با کیفیت های متفاوت است. منظور از کیفیت، میزان رطوبت، رنگ و اندازه ی خرما می باشد.
شاید بسیاری از شما تنها شهرت خرمای کلوته جیرفت و خرمای کلوته عنبرآباد را شنیده باشید. اما لازم به ذکر است که مناطقی همچون کهنوج نیز از مراکز تولید و فروش خرما کلوته درجه یک به شمار می آید.
منطقه ای که کمتر کسی به آن توجه داشته ولی هر ساله این محصول در حجم زیادی در آن تولید شده و به شهرها و استان های همجوار ارسال می گردد. در نهایت بیشتر در کارگاه ها و سالن های متفاوت بسته بندی می گردد. به گونه ای که ابتدا محصول جمع آوری شده از نخلستان ها و به اصطلاح رقم سورت باغی، مجددا سورت می شود. در واقع، محصول درجه یک، دو و ضایعاتی از یکدیگر تفکیک می شوند.
انواع خرما کلوته بیشتر در بسته بندی های کوچک چند صد گرمی و یا در کارتن های ۵ کیلوگرمی روغن خورده به سایر کشورهای جهان صادر می گردد.
در مجموعه ی ما علاوه بر رقم تولیدی سایر مناطق، خرمای کلوته کهنوج نیز با کیفیت های مختلف و بسته بندی های متنوع عرضه می گردد.
هم اکنون می توانید جهت مشاوره و فروش انواع خرمای کلوته صادراتی کهنوج با کیفیت و بسته بندی های مختلف با ما ارتباط برقرار نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید