مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

معرفی خریداران خرما زاهدی یا قصب

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز خرید خرمای زاهدیخریداران خرما زاهدی
خریداران خرما زاهدی

خریداران خرما زاهدی را می توان در گروه های مختلف آنالیز و بررسی کرد. در واقع، خریدار خرمای زاهدی یا همان قصب، صادرکنندگان، تجار، واحدهای سورتینگ و بسته بندی، بنک داران، ویزیتورها، بخش کنندگان و جزئی فروشان می باشند. هر یک از این طبقات متناسب با بازار هدف خود، خرمای زاهدی درجه یک، دو و یا صنعتی را انتخاب می نمایند.

خرید خرما زاهدی

مرکز خرید خرمای زاهدی

همانطور که می دانید، خرمای زاهدی یا قصب در اکثر استان های خرماخیز تولید و عرضه می گردد. که این استان ها شامل بوشهر، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و حتی کرمانشاه می باشد.
در واقع، برخی شهرهای زیر مجموعه ی این استان ها به دلیل سطح زیر کشت این میوه، مرکز خرید و فروش خرما زاهدی معرفی می شوند.
رقمی که در هر یک از این مناطق تولید می گردد، مشتری خاص خود را دارد. چرا که شرایط آب و هوایی و منطقه ای آن ها باعث شده ظاهر هر رقم تا حدودی متفاوت باشد.
در واقع، در بازار خرمای زاهدی ایران توجه به فاکتورهای ظاهر و اندازه، میزان یکدست و تمیز بودن مورد توجه و مقایسه قرار می گیرد.
البته این موضوع دلیل بر این نمی شود که چون شناخت کافی نسبت به این مناطق دارید حتما خواهید توانست خرمای تازه و سالم همان سال را خریداری نمایید. این کار نیاز به تجربه و مهارت دارد.

خریدار خرما زاهدی

خریداران خرما زاهدی

در طی جلسات، بسیاری از دوستان و تجار از ما می پرسند که به راستی خریداران این رقم با چنین حجم تولیدی بالا چه کسانی و یا چه گروه هایی هستند؟
پاسخ به این سوال تا حدودی متغیر می باشد. اما به طور کلی، می توان پاسخ داد که خریداران خرمای زاهدی یا خرما قصب را می توان به دو گروه طبقه بندی کرد.
خریداری که این رقم را جهت مصرف تهیه کرده و یا گروهی که از آن در صنعت و یا به عنوان مواد اولیه استفاده می کند. مثلا بسیاری از خرمای زاهدی درجه دو و یا صنعتی به عنوان چیپس خرما، لواشک خرما، سرکه خرما، الکل خرما و … استفاده می کنند. اما گروهی دیگر، خریداران خرما زاهدی درجه یک و دو جهت عرضه به مصرف کنندگان و یا بازارهای هدف هستند. که بیشتر شامل تجار و فعالین داخلی و خارجی، واحدهای سورتنیگ و بسته یندی، صاحبین برند، عمده فروشان هر استان و یا منطقه، توزیع کنندگان مویرگی و در نهایت فروشگاه ها و مصرف کنندگان می باشند.
هر یک از این گروه ها با توجه به ظرفیت و حجم کاری خود، اقدام به خرید خرمای زاهدی به صورت عمده و جزئی و در بسته بندی های کوچک و بزرگ می نمایند.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید