مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار خرمای ربی صادراتی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

رقم خرمای ربی صادراتیمعرفی خریدار خرمای ربی صادراتی
خریدار خرمای ربی صادراتی

خریدار خرمای ربی صادراتی ایران را در این مقاله به دو گروه طبقه بندی می کنیم. خریداران خرمای ربی در بازار داخل و خریداران در بازارهای بین المللی. هر یک از این خریداران متناسب با بازار هدف و فرآیند کار، این رقم را با قیمت های مختلف و با توجه به کیفیت آن انتخاب و خریداری می نمایند.

خرمای ربی ایران

رقم خرمای ربی صادراتی

به طور کلی، هر ساله انواع خرمای ایرانی به سایر کشورهای جهان صادر می گردد. برخی از آن ها جنبه ی صادراتی داشته و برخی جنبه صادرات ندارند.
اگر بخواهیم کلی به این موضوع نگاه کنیم، محصولی که در تناژ بالا تولید و صرفه ی اقتصادی و بازاریابی برای تجار دارد را می توان خرمای صادراتی و تجاری نام گذاری کرد. اصطلاحا گفته می شود محصول پشت بند بار دارد.
اما از نگاه دیگر، به طور خلاصه می توان گفت به رقمی که بتواند استانداردهای لازم را در کشورهای مبدا گرفته و مورد تایید کشور مقصد باشد، رقمی صادراتی است. در این جا ما از سایز و رنگ خرما صرف نظر کرده ایم.
بنابراین، یکی از بهترین ارقامی که هر ساله از ایران مخصوصا شهرهای بنام در استان سیستان و بلوچستان از جمله سراوان، ایرانشهر، سیب و سوران، زاهدان، میرجاوه و … صادر می گردد، می توان به خرمای ربی اشاره نمود.

خرمای ربی صادراتی

 

معرفی خریدار خرمای ربی صادراتی

با توجه به شرایط آب و هوایی در استان سیستان و بلوچستان و برخی از مناطق جنوبی استان کرمان، در فصل گرما زمان رسیدن میوه ی نخیلات آغاز می گردد. که در این مقاله بیشتر به رقم خرما ربی تولید شده در این مناطق می پردازیم.
تقریبا همزمان با برداشت خرما مضافتی، این رقم نیز برداشت آن آغاز می شود و خرید و فروش خرما ربی به صورت عمده و جزئی شروع می گردد.
محصولاتی که از نخیلات جمع آوری می شوند، نیاز به سورت مجدد و مقداری تمیزکاری جهت برطرف کردن گرد و خاک آن دارد. این رقم می بایست در بسته بندی های یکدست، یک رنگ، یک اندازه پک شود. و برای معرفی هر چه بهتر خرمای ربی صادراتی ایرانی در بازارهای جهانی عرضه گردد.
این رقم بیشتر توسط تجار، بازرگانان، سرمایه گذاران بازار داخلی و واحدهای سورتینگ و بسته بندی خرمای ربی در ابتدای فصل از کشاورزان خریداری می شود.
بنابراین وجود کارگاه ها و واحدهایی که بتوانند این نیاز را برآورده کنند، احساس می گردد. مثلا همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، خرمای ربی سورت کارخانه ای از کیفیت بالا و ظاهر بسیار عالی برخوردار است و مناسب جهت صادرات می باشد. به گونه ای که رضایت ۱۰۰% خریداران و مصرف کنندگان نهایی را در بر خواهد داشت.
خریداران این سبک خرماها، تجار داخل کشور و همچنین بازرگانان خارج از کشور و مصرف کنندگان سراسر جهان می تواند باشند.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید