مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار خرما سایر صادراتی خوزستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید خرمای ارزان خوزستانمعرفی خریدار خرما سایر صادراتی
خریدار خرما سایر صادراتی

در اوایل شهریور ماه هر سال، تجار و خریدار خرما سایر صادراتی به صورت غیر حضوری و یا حضوری در استان خوزستان اقدام به تهیه ی این محصول می نمایند. یکی از دلایل خرید این تجار، ماندگاری بالا و قیمت ارزان و بسیار مناسب این رقم می باشد. در ادامه تلاش می کنیم تا این گروه از خریداران را با جزئیات بیشتر معرفی نماییم.

خرید خرمای سایر

خرید خرمای ارزان خوزستان

اگر در بازار تجارت دنیا دقت نمایید، مصرف کنندگان به دو دسته تقسیم می شوند. افرادی که اولویت آن ها تنها قیمت مناسب و کیفیت مناسب است و گروهی دیگر اولویت آن ها در ابتدا کیفیت محصول و در کنار آن قیمت نیز برایشان مهم است.
در خصوص خرما نیز به همین شکل می باشد. اگر دقت نمایید از خرمای مجول و خرما پیارم که از گران ترین خرماهای ایران هستند، مصرف کننده، تجار و خریدار وجود دارد تا برای خرماهایی که به نوبه ی خود از قیمت پایین تری برخوردار هستند.
از آن جا که تنوع تولید خرما در ایران بسیار بیشمار است، از مهمترین ارقام ارزان و قیمت مناسب می توان به خرمای سایر یا استعمران در استان خوزستان، خرمای کبکاب در استان بوشهر، خرمای خاصویی در استان هرمزگان، خرمای مرداسنگ در استان کرمان و خرمای شاهانی در استان فارس و خرمای دسکی در استان سیستان و بلوچستان اشاره نمود.
البته این تنوع بسیار بیشمار می باشد. صرفا جهت اطلاع و داده های آماری شما این موارد ذکر شده است. هر ساله تجار مختلف با توجه به تقاضای بازار هدف خود و کشش قیمتی بازار، اقدام به خرید خرمای ارزان تولیدی شده در ایران، از جمله موارد بالا اقدام می نمایند.

این که خرمایی ارزان است و خرمایی دیگر گران، دلیل بر خوب بودن یا مزیت بیشتر یا بهتر بودن آن محصول نیست. بلکه قیمت آن ها در بازار و یا کشش قیمتی آن ها نیز در این سطح می باشد.

صادرات خرما سایر

معرفی خریدار خرما سایر صادراتی

خرما سایر یا استعمران در کنار خرمای شاهانی استان فارس از جمله خرماهای باکیفیت، خوش طعم و قیمت مناسب بازار ایران معرفی می شوند. در کنار این موارد، خرما سایر به دلیل ماندگاری بالا و سورتینگ کارخانه ای که برای آن صورت می گیرد، طی دهه ی گذشته از استقبال بسیار بالایی برخوردار گشته است.
از این رو، کارگاه های مختلفی در سطح کشور علی الخصوص استان خوزستان که قطب تولید انواع خرمای سایر است، تشکیل شده است.
این تقاضای بالا برای این محصول پرخواص، خریداران زیادی را نیز به دنبال خواهد داشت. این خریداران چه افراد و گروه هایی می توانند باشند؟
اگر به طور خیلی خلاصه بخواهیم اشاره کنیم، در ابتدای فصل و شهریور ماه، کم کم برداشت خرمای استعمران از مناطق مختلف استان خوزستان از جمله شادگان، کارون، اهواز، خرمشهر، آبادان و … آغاز می شود.
کشاورزان پس از جمع آوری محصول، آن را به خریداران عرضه می نمایند. بزرگترین خریداران خرما سایر، کارگاه ها و سالن های بسته بندی و صاحبین برند می باشند. گروه دیگر که پس از این طبقه قرار می گیرند، تجار و بازرگانان داخلی و خارج از ایران هستند که با مراجعه به این کارگاه ها به صورت حضوری و یا غیر حضوری (اینترنتی) کالای مد نظر خود را در بسته بندی های متنوع و کیفیت های مختلف در حجم های چند ده تنی ثبت سفارش می نمایند.
قابل ذکر است که رقم درجه دو و یا صنعتی آن نیز خریداران خاص خود را دارد. که از این گروه می توان شرکت هایی که در حوزه ی فرآوری خرما از جمله شیره خرما، خمیر خرما، قند خرما، لواشک خرما و … فعالیت دارند، نام برد.
در ادامه می توان به شرکت های تعاونی روستایی، نخل داران و همچنین دولت و سازمان ها و ارگان های مربوطه اشاره کرد که با توجه به سیاست های کاری خود، برای پرسنل خود و در ایام مختلف این محصول را خریداری می نمایند.
در ادامه طبق چرخه ی تولید تا مصرف، ارقام خریداری شده به واسطه ی شرکت های پخش مویرگی، نمایندگی های فروش در سراسر ایران و بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشورهای CIS، کشورهای حوزه خلیج فارس و شرق کشور و تعدادی کشورهای اروپایی این کالا عرضه می شود.
این مجموعه و کارگاه تولیدی خرما سایر در شادگان خوزستان، هر ساله با توافقات صورت گرفته و همکاری های لازم با بسیاری از نخل داران، ثمره ی بهترین نخیلات را به کارگاه انتقال داده و پس از فرآیند سورتینگ، روغن زدن، به بسته بندی و صادرات خرمای سایر و تامین سفارشات مشتریان اقدام می نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید