مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده خرما زاهدی به صورت تضمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرمای زاهدی درجه یک و تازهفروش عمده خرما زاهدی
فروش عمده خرما زاهدی

فروش عمده خرما زاهدی تازه و درجه یک به صورت تضمینی و با قیمت ارزان و مناسب در این مجموعه تولیدی فراهم می باشد. شما می توانید جهت خرید و پخش عمده انواع خرمای زاهدی در بازار داخل و صادرات، رقم تولیدی مناطق مختلف از جمله پشتکوه، جهرم، قیروکارزین و … را در بسته بندی های مختلف ثبت سفارش نمایید.

خرما زاهدی عمده

خرمای زاهدی درجه یک و تازه

ارقام خرما براساس میزان رطوبت آن، ماندگاری متفاوتی دارند. همچنین در طبقات رطبی و نرم، خشک و نیمه خشک قرار می گیرند. رقم زاهدی با توجه به زمان برداشت، در طبقه خشک و نیمه خشک با ماندگاری نسبتا بهتری قرار دارد. به عبارت دیگر، یعنی با حداقل شرایط نگهداری هم ماندگاری بالایی دارد.
البته برخی شاید از این موضوع سو استفاده کنند. یعنی خرمای کهنه سال قبل را علی رغم این که ماندگاری و ظاهر خوبی دارد، با بار امسالی و تازه درهم و قاطی کرده و با قیمت روز بفروشند. در حالی که خرمای زاهدی تازه نسبت به رقم کهنه از قیمت متفاوتی برخوردار است.
اما فاکتورهای زیادی وجود دارد که بتوان رقم تازه و کهنه را از یکدیگر تشخیص داد. بخشی از آن تجربی است که قابل گفتن نیست بلکه قابل رویت می باشد. بخشی دیگر براساس انتخاب مجموعه است. این که شما با یک مجموعه ی معتبر که محصول را به صورت تضمینی عرضه می کند، ارتباط برقرار کنید. بخشی دیگر از ظاهر خرما که آفت زده و موجودات زنده دارد، می توان تشخیص داد.
هرچه رقم خرمای تازه سایز درشت تر و گوشتی تر داشته باشد، در قالب خرما زاهدی درجه یک طبقه بندی می گردد.

فروش عمده خرمای زاهدی

فروش عمده خرما زاهدی

وقتی صحبت از خرمای خشک که قیمت نسبتا ارزانی دارد و از ماندگاری بالایی نیز برخوردار است می شود، تجار و خریداران اغلب به یاد خرمای زاهدی می افتند. رقمی که با توجه به  منطقه ی برداشت آن می تواند از زرد طلایی تا قهوه ای کمرنگ و پررنگ باشد.
به عنوان مثال، خرما زاهدی پشتکوه قالب درشت و گوشتی داشته که هم طلایی رنگ و هم قهوه ای رنگ است. یا خرما زاهدی قیروکارزین درشت و طلایی رنگ ولی قابل استخوانی و خشکی دارد.
همه ی این ارقام و نمونه ها تحت عنوان خرما زاهدی درجه یک معرفی می شوند. اما اگر سایز آن کوچکتر باشد، تحت عنوان خرما زاهدی درجه دو در نظر گرفته می شوند.
همچنین می توان به سایر مناطق از جمله جهرم و بخش هایی از سیستان و بلوچستان و حتی خوزستان اشاره کرد. هر کدام از این مناطق به تنهایی به عنوان مرکز خرید و فروش عمده خرما زاهدی به شمار می آیند.
از آن جایی که مجموعه ی ما به صورت تخصصی عرضه مستقیم این محصولات را در دستور کار دارد، شما می توانید در لیست خود مجموعه ی ما را نیز در نظر داشته باشید.
جهت اطمینان خاطر تجار و بازرگانان داخلی و خارجی از نظر کیفیت و تازه بودن محصول، فروش خرما زاهدی در مجموعه ی ما به صورت عمده و تضمینی صورت می گیرد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید