مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش مستقیم خرما زاهدی شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت های عالی انواع خرمای استان فارسخرما زاهدی شیراز کدام است؟
خرما زاهدی شیراز

خرمای زاهدی یکی از بهترین ارقام تولید شده استان فارس به شمار می آید. حال با توجه به مرکزیت استان، بسیاری آن را با نام خرما زاهدی شیراز نیز معرفی می کنند. این استان از مهمترین مراکز پخش عمده و مستقیم و صادرات به سراسر کشورهای جهان می باشد. آیا به درستی در شیراز شاهد کاشت و تولید خرمای زاهدی هستیم؟ انواع خرمای زاهدی تولید شده در این استان کدام است؟

مرکز خرما زاهدی

ظرفیت های عالی انواع خرمای استان فارس

قطعا اگر مطالب مقالات قبلی ما را مطالعه کرده باشید، از استان فارس به عنوان ظرفیت های خوب تولید خرمای کشور نام برده شده است. منطقه ای که با توجه به شرایط آب و هوایی که دارد از استان های تراز اول انواع خرمای تجاری و غیر تجاری ایران به شمار می آید.
طیف گسترده تولید خرما فارس، تجار مشتاق داخلی و خارجی را هر ساله به مناطق مختلف این استان می کشاند. بر همین اساس، با توجه به داده های آماری جهاد کشاورزی این استان، با شروع فصل خرماپزان، شاهد عرضه مستقیم و غیرمستقیم انواع خارک، رطب و خرما هستیم.
ارقامی که از بیش از ۳۰ هزار هکتار نخیلات سرسبز جمع آوری شده و روانه ی بازار می گردند. از این رو، به طور میانگین انتظار تولید بیش از ۱۹۰ هزار تن ثمره نخیلات را می توان داشت.
لازم است بدانید که این استان از بزرگترین مراکز پخش خرما زاهدی و شاهانی و حتی کبکاب می باشد. و همچنین می توان به سایر ارقام از جمله خرما شهابی، خرما خاصویی، خرما خنیزی، خرما لشت، خرما بریم، خرما پیارم، خرما مجول، خرما هلیله ای و … اشاره کرد.

خرمای زاهدی شیراز

خرما زاهدی شیراز کدام است؟

قطعا می دانید که شیراز یکی از کلان شهرهای زیبای کشور است که مرکز استان فارس می باشد. با توجه به رشته کوه های زاگرس، شرایط آب و هوایی متعدل بر آن حاکم است.
شرایط کشاورزی در این منطقه بسیار مناسب می باشد. اما حجم تولید خرمای شیراز بسیار ناچیز است. اما نکته ای را لازم است به آن اشاره کنیم. این که همین مرکزیت استان و پتانسیل خوب خرماهای استان، باعث شده تا گروهی این ارقام را با نام شیراز نیز بشناسند.
مثلا تعدادی از مشتریان ما که تماس می گیرند می پرسند آیا خرما زاهدی شیراز دارید؟ و یا این که قیمت خرمای شاهانی شیراز چقدر است؟ و یا انواع بسته بندی خرما کبکاب شیراز کدام است؟ و …

این در حالی است که مهمترین مراکز اصلی تولید خرمای زاهدی فارس مربوط به مناطق جهرم، قیروکارزین، فراشبند، کازرون، خشت، خنج، لارستان و … می باشند. مثلا در بیشتر این مناطق انواع خرمای زاهدی درجه یک و دو و همچنین صنعتی برداشت می گردد. که با توجه به نزدیکی آن ها به شیراز، گروهی که اطلاعات کاملی ندارند آن را خرمای زاهدی شیراز هم می شناسند.
مثلا جهرم تقریبا ۱۹۰ کیلومتری، خنج ۲۶۰ کیلومتری و فراشبند ۱۵۰ کیلومتری شیراز می باشند.
مجموعه ی بازار خرمای صادراتی ایران با توجه به اشراف کامل نسبت به این مناطق و ارتباط مستقیم با کشاورزان این حوزه و همچنین جمع آوری انواع خرمای زاهدی فارس در ابتدای فصل، آماده همکاری با تجار و بازرگانان داخلی و خارجی می باشد.
در واقع، امکان عرضه و پخش عمده خرمای زاهدی از این مناطق به سراسر ایران و کشورهای همسایه فراهم می باشد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید