مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین روش خرید خرمای زاهدی پشتکوه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت خرما زاهدی پشتکوه و سایر مناطقخرید خرمای زاهدی پشتکوه
خرید خرمای زاهدی پشتکوه

مجموعه ما معتقد است که همیشه سود در خرید است. به همین دلیل جهت خرید خرمای زاهدی پشتکوه شما باید به نکات ویژه ای توجه کنید. همچنین در این مقاله شما را یاری می کنیم تا بتوانید خرما زاهدی باکیفیت را چه برای بازار داخل و چه برای صادرات به کشورهای جهان، در نظر داشته باشید.

بهترین خرمای زاهدی پشتکوه

تفاوت خرما زاهدی پشتکوه و سایر مناطق

وقتی صحبت از خرمای زاهدی درجه یک و باکیفیت می شود، بسیاری از تجار یاد منطقه پشتکوه می افتند. منطقه ای روستایی در استان بوشهر که شامل طلحه، فاریاب و … می باشد. خرمای زاهدی طلایی رنگ منطقه بوشکان در این جوار، شاهد بسیاری خوبی در بین تجار قدیمی دارد.
این منطقه به دلیل شرایط آب و هوایی که دارد، توانسته محصولی باکیفیت و ممتاز را روانه ی بازار کند. در نظر داشته باشید منظور از این جملات این نیست که تنها این منطقه است که بهترین خرما زاهدی ایران را دارد. خیر. مناطق دیگری همچون فراشبند و منطقه قیروکارزین در استان فارس را نیز می توان نام برد.

اما همین تغییرات شرایط آب و هوایی و اقلیمی باعث شده تا رقمی که در این منطقه برداشت می گردد تاحدودی گوشتی تر باشد. این موضوع و مفهوم را تجار حرفه ای در این زمینه به خوبی درک می کنند.
مثلا بسیاری از خریداران خرمای زاهدی که با ما تماس می گیرند، می گویند ما قبلا از مجموعه ی دیگری محصولی را خریداری کرده ایم که بسیار خشک بوده و فروش خوبی نداشته ایم. منظور آن ها خرمایی است که استخوانی بوده و رنگ آن سفید و بی روح است. که نقطه عکس آن ها ویژگی های بارز محصول تولید شده در منطقه پشتکوه می باشد.
البته در نظر بگیرید همین خرمایی که اصطلاحا استخوانی و آجیلی است، برای بسیاری از بازارهای هدف بسیار مورد پسند می باشد. تجاری از پاکستان و افغانستان و … از آن استفاده می کنند.

خرید خرما زاهدی پشتکوه

خرید خرمای زاهدی پشتکوه

وقتی صحبت از منطقه پشتکوه می شود، چند روستای کوچک با نخلستان های سرسبز و زیبایی را در نظر داشته باشید. با توجه به وسعت بسیار کمی که دارد، ظرفیت های بالقوه ای برای تولید، سورتینگ و بسته بندی در این منطقه وجود ندارد. به همین دلیل کارگاه ها و سالن های مجهز به سورتینگ و بسته بندی خرمای زاهدی در اطراف آن از جمله برازجان، اهرم و … پذیرای این رقم هستند.
از این رو شما باید در نظر بگیرید که قصد خرید این محصول را در چه بازه ی زمانی دارید. اگر قصد خرید خرمای زاهدی صادراتی پشتکوه را در ابتدای فصل دارید، بهتر است به صورت حضوری و یا غیرحضوری (اینترنتی) از اواسط شهریور ماه تا پایان مهر ماه سفارشات خود را ثبت نمایید. در غیر این صورت محصولات جمع آوری شده از نخیلات به سردخانه های مناطق همجوار انتقال می یابند.
هر چند که همین رقم توسط کشاورزان در انبارهای مختلف نگهداری می شوند، که مورد تایید و پیشنهاد ما نیست. چرا که ما معتقدیم خرما زاهدی پشتکوه با توجه به کیفیت بسیار عالی که دارد، می بایست در سردخانه نگهداری شود. زیرا این موضوع از رشد آفات درون خرما جلوگیری می کند.

بنابراین پیشنهاد اول خرید حضوری است، که با توجه به هزینه های حمل و نقل و خطرات راه و زمانی که می گذارید، خیلی توجیه پذیر نیست. از طرفی دیگر شما می توانید از طریق ارتباط با مجموعه های معتبر و حرفه ای این محصول را با تضمین کیفیت، از واحدهای سورتینگ و بسته بندی اشاره شده در بالا تهیه نمایید.
لازم به ذکر است که این مجموعه در ابتدای فصل با تعامل بسیار خوب با کشاورزان و نخل داران این منطقه و همچنین داشتن مجموعه ای در اطراف آن، پذیرای سفارشات شما جهت بازار داخل و صادرات می باشد.
همچنین در نظر داشته باشید که کلیه معاملات در این مجموعه به صورت عمده و تناژ صورت می گیرد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خرمای صادراتی ایران شما را به خرید بهترین محصولات خرما دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید